Salim Khan'ın Oğlu Olmak Allah'ın Bir Lütfu

Bollywood'da ne zaman bir yıldız çocuk lanse edilse çok eleştiri alıyorlar. Bazıları savunmacı olmaya çalışırken, diğerleri belli bir aileye ait olduklarını kabul ediyor. Bu konu şu anda halk ve medya arasında çok popüler olmasına rağmen, Salman Khan 90'larda bunun hakkında konuşmuştu. O zamanlar süperstar, Salim Khan'ın oğlu olduğu için şanslı olduğunu bile söyledi. 

Salman, bir süperstar olmadan önce adil bir mücadele payına sahip olmasına rağmen, aktör, hayranlarına karşı minnettarlığını her zaman paylaştığı için ününü asla hafife almadı.
1997 yılında Salman Khan, dünyanın en yakışıklı on erkeğinden biri seçildi. Bu süre zarfında, süperstar bundan bahsetti ve Showtime Magazine'e şunları söyledi: "Ben de bu haberi okudum ve iltifatı benim adıma aldım. Bana bu unvanı verenleri tanımıyorum. Aslında, buna pek inanmıyorum. Kaldığım Bandra'da benden daha yakışıklı binlerce erkek var. Onlara baktığımda keşke onlar gibi görünseydim diyorum.''
Salman Khan, ''Salim Khan'ın oğlu olduğum ve bu sektörde olduğum için şanslıyım. Eğer babamın evinde doğmamış olsaydım Tanrı bilir bugün ne yapardım! Bu unvanı kazanmak için hiçbir şey yapmadım çünkü böyle doğdum. Bu Allah'ın bir lütfudur."
"Öyleyse, küçük parmağımı bile kıpırdatmak zorunda olmadığım bir şey için neden övgü alayım? Başkalarına ne kadar önemsiz görünse de, kazandığım şeylere değer veririm.''

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?