Katrina Kaif Ve Salman Khan Tiger 3 Çekimleri İçin Delhi’ Ye Giderken Havaalanında Görüntülendi


Katrina Kaif ve Salman Khan Tiger 3 çekimleri için Delhi’ ye giderken havaalanında görüntülendi.

Son günlerde şehirde ve şehir dışında görüntülenen birçok Bollywood oyuncusundan ikisi de Salman ve Katrina’ydı.  İkili aksiyon filmleri Tiger 3’ün son çekimleri için Delhi’ye gitmek üzereyken havaalanında görüntülendi.

Edindiğimiz bilgilere göre, film ocak ayına kadar tamamlanmış olacaktı. Ancak Omicron korkusu planları bozdu. Katrina ve Salman gitmeden önce paparazzilere el salladı. Aktris beyaz sweatshirt ve siyah deri pantolonuyla paparazzilere poz verdi. Salman ise yırtık kotu, siyah tişörtü ve kırmızı şarap rengi ceketiyle görüntülendi.

Pinkvilla’ nın edindiği bilgilere göre bu ayın başında Tiger 3 ekibi Delhi’ ye gidecek. Yash Raj Films (YRF) ve Maneesh Sharma tarafından planlanan filmin en yoğun sahnelerinin olduğu açık alan sahneleri Yeni Delhi’ nin bazı mekânlarında çekilecek.

“YRF’nin böylesine büyük bir filmin çekimlerini üstelik pandemi sürecinde yönetmesi övgüye değer bir iş. Şimdi gözler, zorlu Delhi programının tamamlanması için onların üzerinde olacak. Salman- Kat filmin çekimlerini tamamlamak için 10-12 gün ulusal başkentte olacak.”

Kaynağa gitmek için tıklayınız

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?