Salman Khan Artık Laal Singh Chaddha'nın Bir Parçası Olmayacak

Aamir Khan, bu yıl, yeni tarih 11 Ağustos'ta Laal Singh Chaddha ile beyaz perdeye geri dönüyor ve yılın en çok beklenen filmleri arasında rahatlıkla yer alıyor. Son 3 yılda, filmde ayrıca küçük rollerde Salman Khan ve Shah Rukh Khan'ın yer alacağı yaygın olarak bildirilmişti. Artık Salman Khan'ın merakla beklenen bu filmin bir parçası olmadığını doğrulayabiliriz. Tüh, üçünü az da olsa bir arada görecektik..

Aamir, Laal Singh Chaddha'da Salman için özel bir bölüm ayırmıştı, ancak çıkış tarihi yaklaşırken bunu iptal etmeye karar verdi. Kısa bölümü çekmek için birden fazla girişimde bulunulurken, Salman'ın tarihleri ​​pek uyuşamadı. Bir kaynak Bollywood Hungama'ya verdiği demeçte, ''O artık Laal Singh Chaddha'nın bir parçası değil." dedi.
Salman, kahramanın 6 yıllık yolculuğunu anlatan bu filmde Maine Pyar Kiya günlerinden Prem olarak görünecekti. Shah Rukh Khan, ancak Laal Singh Chaddha'nın bir parçası olmaya devam ediyor. Dilwale Dulhania Le Jayenge günlerinden Raj karakterini oynayacak. ''Shah Rukh zaten Laal Singh Chaddha'daki görünüşü için çekim yaptı. Çekimler 2020'nin başlarında, Delhi'de, pandemiden hemen önce yapıldı. Hatta bu rolde, SRK'yi yöneten Aamir Khan'ın kendisiydi.'' dedi.
Aamir sahneyi çekseydi, Hint sinemasının en iyi 3 yıldızı olan Salman Khan, Shah Rukh Khan ve Aamir Khan'ın son 35 yılda ilk kez bir uzun metrajlı filmde bir araya gelmesine damgasını vuracaktı. Ama ne yazık ki, bu olmayacak. En azından şimdilik diyelim...Umut ekmeğimiz.

Kaynağa gitmek için tıklayınız

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?