Sanya Malhotra Bu Malayalam Filminde Yer Alacak

Hint sineması, artık çok fazla var olan filmin 'aynısını' çekmeye başladı. Bu sektör, şu anda yapım aşamasında olan Güney'den birkaç proje duyurdu. Bu projelerden biri, Harman Baweja, Vicky Bahri ve Nimisha Sajayan'ın oynadığı Malayalam filmi The Great Indian Kitchen. Bu filmin Hint yapım hakları da satın alındı. Oynayacak bir oyuncunun adı geçiyor.

Bir kaynağa göre, "Nimisha Sajayan'ın Hintçe yeniden yapımında ve Suraj Venjaramoodu'nun başrolü olduğu The Great Indian Kitchen'da başroller için birkaç oyuncu düşünülüyor. Film çok beğenildiğinden karakterlerle rezonansa girecek oyuncular var. Dangal şöhreti Sanya Malhotra'nın Nimisha Sajayan'ın The Great Indian Kitchen'ın Hintçe yeniden yapımındaki rolünü yeniden canlandırmasının düşünüldüğünü öğrendik. Daha fazla ayrıntı bekleniyor."
Yapımcılar, projeyi 2022'nin ortalarına kadar çekmeyi planlıyorlar. Senaryo ile birlikte de yakın zamanda duyrulur artık.
The Great Indian Kitchen, kocasının (Suraj Venjaramood) ve ailesinin beklediği itaatkar eş olmak için mücadele eden yeni evli bir kadının (Nimisha Sajayan) hikayesi etrafında dönüyor. Sanya'ya güvenim var, umarız güzel bir proje olur. Yeniden yapım olması konusunda da zaten okuyucularımız yorumlarımı bilir.

Kaynağa gitmek için tıklayınız

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?