Shah Rukh Khan Lata Mangeshkar'a Dualarını Sunuyor

Usta şarkıcı Lata Mangeshkar, 6 Şubat Pazar günü çoklu organ yetmezliği nedeniyle hayata gözlerini yumdu... Geniş kariyerinde 25.000'den fazla şarkı söyleyen ünlü şarkıcıya saygılarını sunmak için bir devlet cenazesi düzenlendi. Bollywood'umuzun kralı Shah Rukh Khan, son saygılarını sunmak için oradaydı. Filmi Veer Zaara, Lata Mangeshkar'ın şarkılar mırıldandığı tam bir Bollywood filmiydi.

Devlet cenazesinde oyuncu saygılarını sunarken dualar etti. İslami ritüelin ardından namazı bitince rüzgara üfledi ve birkaç saniyeliğine maskesini çıkardı. Vay kral...Kendisinin Müslüman oluşuna göre davranmış ve ne de iyi etmiş... Kendisine hemen yanında dua eden menajeri Pooja Dadlani de eşlik etti. Bu anlık görüntü birden fazla açıdan çekildi ve anında sosyal medyada yayıldı. Farklı kişilerden farklı yorumlar geldi tabii ki.
Kısa bir süre sonra, ünlüler ve hayranlar, Shah Rukh Khan'a büyük destek verdiler. O kendi bildiğini yapmış, iyi ki yapmış. Boşuna kral demiyoruz biz adama. 

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/shah-rukh-khan-receives-massive-support-from-all-across-for-offering-dua-at-lata-mangeshkars-state-funeral/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?