Shah Rukh Khan Rajkumar Hirani'nin Filminin Çekimlerine Başlayacak

Geçen yıl Ekim ayında oğlu Aryan Khan'ın tutuklanmasının ardından işine ara veren kralımız Shah Rukh Khan, setlere geri döndü ve yeni filminin çekimlerini tamamlamakla meşgul şu sıralar. Pazartesi günü, Mumbai'de Nayanthara ve Sanya Malhotra ile Atlee'nin filminin çekimlerine devam etti. Atlee'nin filminin programını tamamladıktan sonra, Siddharth Anand'ın Pathan filminin çekimlerini tamamlayacak. Ayrıca yakında Rajkumar Hirani ile bir sonraki filmine başlayacak. Haberimizin konusu da bu zaten.

Raporlara göre Shah Rukh Khan, Hirani'nin sosyal komedisinin çekimlerine 15 Nisan'da başlayacak. İlk program Mumbai'deki Film City Stüdyolarında çekilecek. Yapımcılar, şehir stüdyosunda bir Punjab köyünü yeniden yarattılar. Setler 31 Mart'a kadar hazır olacak. Raporlara göre yapımcıların Nisan veya Mayıs aylarında Pencap tarlalarında çekim yapacakları da belirtiliyor.
Raporlara göre, henüz adı belli olmayan filmin büyük bölümü Mumbai ve Birleşik Krallık'ta ve 10 günlük bir programla Budapeşte'de çekilecek. Filmden umudum var benim!
Taapsee Pannu, Boman Irani'nin de önemli bir rol oynadığı filmde kadın başrol olarak görülecek. Film zaman çizgileri ve coğrafyalar arasında seyahat ettiğinden, birçok popüler aktör filmde özel olarak yer alacak. Bildirildiğine göre, yapımcılar cameo rolleri için (küçük çaplı roller) Vicky Kaushal ve Jim Sarbh gibi oyuncularla görüşüyorlar, ancak henüz oyuncu kadrosunu doğrulamadılar.
Rajkumar Hirani'nin filmi eşek uçuşu konusuna dayanıyor. Filmde SRK, daha iyi bir yaşam arayışında Kanada'ya göç etmek için yasadışı arka kapı yolunu kullanan bir kişinin rolünü oynuyor. Süperstar film için Ekim 2022'ye kadar çekim yapacak ve program araları arasında Atlee'nin soygun draması için çekim yapacak. Bu arada, Pathan'ın çekimlerini İspanya'daki son programından sonra gelecek ay tamamlaması bekleniyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?