Shah Rukh Khan ve Bazı Oyuncular Hrithik Roshan'dan Uzak Durmuşlar!

Yoğun bir aile draması içeren filmlerin yönetmenliğini yapmak söz konusu olduğunda ya da buna yumuşak drama diyelim, Bollywood'un en iyi film yapımcısı Karan Johar aklımıza gelir. KJ'nin böyle bir filmi, unutulmaz film, Kabhi Khushi Kabhie Gham'dan bahsediyoruz.
Hrithik Roshan, Amitabh Bachchan, Kareena Kapoor Khan, Shah Rukh Khan, Kajol ve Jaya Bachchan'dan oluşan bir yıldız kadrosunun başrol oynadığı K3G, aile dramaları ve filmdeki ilişkileri sayesinde kesinlikle unutmayacağımız bir şey. Ancak, Karan bir keresinde setlerdeki aktörler arasındaki gerçek denklemleri hakkında konuştu.
Karan Johar, K3G'nin setindeki olumsuzlukları açarken otobiyografisi An Unsuitable Boy'da filmin setlerindeki atmosferin hiç de hoş olmadığını belirtti. Yönetmen ayrıca aktörler Shah Rukh Khan, Amitabh Bachchan, Jaya Bachchan ve Kajol'un Kaho Naa Pyaar Hai'deki mega başarısının ardından Hrithik Roshan'dan uzak durduklarını açıkladı. Anaa.
Olay hakkında daha fazla konuşmak gerekirse, Karan Johar'ın kitabından bir alıntı, ''Daha çok yeni olduğu için bu haksızlıktı ona karşı ve Shah Rukh zaten çok büyük bir yıldızdı. Ancak bu, Shah Rukh'un bir veya iki filminin yanlış gittiği ve medyanın Hrithik'i oraya yansıtmaya başladığı bir aşamaydı. İçine sızan olumsuzluk haklı veya doğru değildi ve gerçekten üzücüydü. Çekim sırasında biraz el ele tutuşmaya ihtiyacı olan tek kişinin Hrithik olduğunu hissettim. Bakın, Bachchan'ların onunla böyle bir denklemi yoktu. Shah Rukh, o sırada olanlardan dolayı biraz mesafeliydi.''
Çekimler boyunca Hrithik'i nasıl daha rahat hale getirmesi gerektiğini anlatan Karan, ''Elini biraz tutmam gerektiğini hissettim. Ve gerçekten iyi bir dostluk geliştirdik. Birbirimize yakınlaştık - bu olayda biraz kayıp çocuk olan oydu. Ve Hrithik, her neyse, insanların yanında biraz garip. En insan dostu insan değil. Şimdi ise çok daha iyi hale geldi."

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?