Shah Rukh Khan Hollywood'dan Hiç Teklif Almadığını Ama Olursa Yapmak İstediğini Açıkladı

Shah Rukh Khan, sadece Hindistan'da değil, dünya çapında da son derece ünlü birisi ve geniş bir hayran kitlesine sahip. Son yirmi yılda, bazıları kitleler arasında büyük bir hit olan çeşitli eleştirmenlerce beğenilen filmlerde çalıştı. Birkaç yıl önce SRK, Hollywood'da bir film çekmeyi, ancak bu onu ve dolayısıyla ülkesini gururlandırırsa yapmayı isteyeceğinden bahsetmişti.

Indian Express ile daha önceki bir etkileşimde, oyuncu, henüz neden Hollywood'a girmediğini ve şimdiye kadar ne sebeple herhangi bir projeye başlamadığını açıklamıştı.
''Batı tarafından bana hiçbir zaman, herhangi bir çapta veya değerde herhangi bir iş teklif edilmedi. Her zaman uluslararası izlenecek Hint filmleri yapmak istediğimi söyledim. Batı'da veya Hollywood'da çalışan insanlar, gelecek nesiller için çok iyi olan ve çok övgüye değer olan, adımızın ve Hintliliğimizin orada yayılmasını gerçekten sağlıyorlar. Ben onlara tepeden bakmıyorum. Ayrıca Batı'da bir şeyler yapmak için yeterince iyi olmadığımı hissediyorum, dil bir sorun mesela." dedi SRK.
Shah Rukh Khan, 2015 yılına kadar Hollywood'dan herhangi bir teklif almadığını da belirterek, "Bir aktör olarak beni ve Hindistan'ı gururlandıracak bir teklif gelirse yaparım. Mesele şu ki, Hintli bir aktör Batı'ya gidiyor ve duygunun Hintliğinden uzaklaşmayan bir film yapıyor. Böyle projeler yapmayı çok isterim. Ama şu ana kadar 25 yıl içinde, batı dünyasında Hollywood'dan hiç kimsenin bana teklif etmediğini söylemek konusunda çok dürüst ve açık olacağım."

Kaynağa gitmek için tıklayınız

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?