Shahid Kapoor’ un Doğum Günü Partisinde Ishaan ve Ananya’nın Yakın olması Dikkat Çekti

Shahid Kapoor Mumbai’deki evinde geçtiğimiz günlerde verdiği doğum günü partisinden birkaç fotoğraf paylaştı. Partiye katılan kardeşi Ishaan Khatter’in kız arkadaşı olduğuna dair söylentiler çıkan  Ananya Panday ile yakın olması dikkat çekti.

Shahid Kapoor ve eşi Mira Rajput Kapoor, ünlü oyuncunun 41. yaşını kutlamak için evinde verdikleri partide birçok davetliyi ağırladı. Daha sonra instagram hesabı üzerinden bu partiden birkaç fotoğrafı içeren bir videoyu “en iyi zamanlar” hashtagi ile paylaştı. Partiye kardeşi Ishaan Khatter’den onun kız arkadaşı olduğuna dair söylentiler çıkan Ananya Panday’e; Sidharth Malhotra’dan aynı şekilde kız arkadaşı olduğuna dair dedikodular dönen Kiara Advani’ye kadar birçok isim katıldı. Shahid’in paylaştığı fotoğraflarda Ishaan’ın Ananya’ya sarıldığı görünüyor. Shahid’in bisiklet arkadaşı olan oyuncu Kunal Kemmu ve Shahid’in gelecek filmi Jersey’de beraber rol aldığı oyuncu Mrunal Thakur da fotoğraflarda yer alıyor.

Ananya videonun altındaki yorumlar bölümüne kalp simgesi koydu ve bir hayranı Ananya’ ya “Shahid’in yanında olduğun için teşekkürler lütfen Ishaan ile evlen” yorumunu yaptı. Başka bir hayran ise Kiara ve Sidharth’ın neden fotoğraflarda olmadığını sordu. Bir hayran ise Shahid, Ishaan ve Kunal’ın Hangover filminin yeniden yapımında oynamalarını tavsiye etti.

Mira Kapoor ise partiden ikisinin yalnız olduğu romantik fotoğrafları paylaşarak “Doğum günün kutlu olsun hayatım. Her şeyin en iyisini elde etmen dileğiyle. Çünkü sen en iyisisin. En iyi baba, en iyi arkadaş, en iyi koca.. Seni seviyorum.” notunu yazdı.

Shahid ve Mira 6 yıl öne evlenmişlerdi. 5 yaşında bir kızları ve 3 yaşında bir oğulları var. Ünlü aktör şimdi bu yılın nisan ayında vizyona girecek yeni filmi Jersey’de görülecek. 

 Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?