Siddhant Chaturvedi ile Olan Yakın Sahnelerine Deepika Padukone Yorumu

Deepika Padukone'nun önünde pek ses getirecek şeyler mevcut. Oyuncu kısa süre önce Shah Rukh Khan ile Pathan ve Hrithik Roshan ile Fighter hakkında konuştu. Yakın zamanda fragmanı çıkan Shakun Batra'nın yönetmeni olduğu film Gehraiyaan'da görülecek. Fragmandan kısa bir süre sonra, Siddhant Chaturvedi ve Ranveer Singh'in dedikodusu her yerde viral oldu. Deepika da bu durumdan rahatsız olmuş.

Çoğu kişinin bildiği gibi, Siddhant ününü Gully Boy'daki MC Sher rolüyle yakaladı. Ranveer Singh ve Alia Bhatt'ın başrol oynadığı film, bir gecede ona başarı getirdi. O filmde Murad'ın (Ranveer'in) en iyi arkadaşıyken şimdi Gehraiyaan'da Deepika Padukone ile aşk yaşıyor. İrnoi yapar gibi yazmışlar habere.

Ateşe körükle gitmeyin yahu.
Gehraiyaan fragmanı yayınlandıktan kısa bir süre sonra, çoğu kişi MC Sher ve Murad sahnelerini paylaşmaya başladı. Bazı paylaşımlar, Siddhant Chaturvedi'nin Ranveer Singh'in karısını 'nasıl çaldığına' bile güldü. Deepika Padukone ise bu düşünceden gayet iğrendi.
Aynı konuda Deepika Padukone, "Iyyy, bu çok çocukça." yanıtını verdi.
DP de yakın zamanda, filmlerinde samimi (anladınız siz) sahneler çekmeden önce kocası Ranveer Singh'in iznini isteyip istemediği sorulduğunda da benzer bir tepki vermişti.
Gehraiyaan hakkında konuşmak gerekirse, ilişkilerin karmaşıklığıyla ilgilenen bir film diyebiliriz. Aşk üçgeni de olabilir belki... Ananya Panday, Dhairya Karwa ile Deepika Padukone ve Siddhant Chaturvedi başrollerde yer alacak.
11 Şubat'ta Prime Video'da vizyonda.

Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?