Siddhant Chaturverdi Deepika Padukone'u Korudu

Kadınların ne giydikleri ya da seçimleri nedeniyle yargılanması yeni bir mevzu değil. Aynı şeyin gazabıyla karşı karşıya kalan Gehraiyaan oyuncusu Deepika Padukone oldu. Aktris hedef alındığında şifreli bir mesaj yayınlarken, başrol oyuncusu Siddhant Chaturvedi şimdi de yargılanan aktris için yanıt verdi.

Bilmeyenler için, Instagram fenomeni Freddy Birdy, filmin önde gelen isimlerinin promosyonlar sırasında giydiği kıyafetleri incelerken yaka ve etek boyu hakkında yorum yaptı.
Yakın zamanda Bollywood Bubble ile yaptığı bir etkileşim sırasında Siddhant Chaturvedi'ye kadınların 'kıyafetlerine indirgenmesi' konusundaki görüşleri soruldu. Gehraiyaan'daki rol arkadaşı Deepika Padukone'a yönelik yorumları akılda tutarak bu konudaki görüşleri sorulmuştu. Oyuncu, ''Evet, çok üzücüydü. Ne hakkında konuştuğunu biliyorum. Ve bu aptalca, dostum. Gerçekten çok sinirlendim çünkü ilerlediğimiz bu aşamada yıl 2022 ve 'kadın ve erkek eşit olmalı.' dediğiniz gibi.'' diye yanıt verdi.
Siddhant Chaturvedi sözlerine şöyle devam etti: ''Bu film açıkça Deepika tarafından yönetiliyor ve onun hakkında yazma biçimleri, yani… Bunun ötesini göremiyor musunuz? Bir kadının gücünü görmüyor musun? Yeteneği göremiyor musun? Sadece bunu görüyorsun. Bu onun seçimi, değil mi? Kim ne giymeyi severse, onlara kalmış olmalı, değil mi)? Burası özgür bir ülke."

Kaynağa gitmek için tıklayınız

Yorumlar

  1. Kim ne derse desin Deep harikaydı filmde Alisha rolunü güzel oynamış kıyafetleri de çok hoştu tanıtımlarda giydikleri ...bayulduk<3

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?