Tiger 3'ün Çekimleri Bu Ay Tamamlanacak

Salman Khan, kariyerinde, özellikle de Wanted'ın (2009) piyasaya sürülmesinden sonra yeni bir şöhretin ardından, birçok gişe rekorları kıran filmlere imza attı. Tiger filmleri - Ek Tha Tiger (2012) ve Tiger Zinda Hai (2017) - her ikisi de büyük gişe rekorları kıran ve hayranlarının favori film serisi oldukları için kariyerinde özel bir yere sahip. Bu nedenle, bu serinin üçüncü bölümü - Tiger 3 - merakla bekleniyor. Çok büyük ve heyecan verici bir aksiyon oyuncusu olacağına ve kötü adamı Emraan Hashmi'nin oynayacağına dair haberler su yüzüne çıktığında, heyecan daha da arttı. Ne yazık ki filmin çekimleri Covid-19 durumu nedeniyle etkilendi. Filmin Delhi'deki son programı Ocak 2022'de gerçekleşecekti, ancak üçüncü dalga sebebiyle ertelendi.

Şimdi durum hafifledi ve vakalar her yerde önemli ölçüde azaldı, Ulusal Başkent'teki son program 14 Şubat Pazartesi günü başlayacak. Bollywood Hungama şimdi bu programın uzun olmadığını ve çekilmesi gerektiğini öğrendi. Casus aksiyon gerilim filmi bu ay tamamlanacak.
Bir kaynak, Bollywood Hungama'ya şunları söyledi: ''Program kısa ama çok önemli. Yönetmen Maneesh Sharma, Red Fort bölgesi de dahil olmak üzere gerçek mekanlarda çekim yapmak istiyor. Hem Salman Khan hem de Katrina Kaif bunun bir parçası. Bir kovalamaca dizisi olduğu söyleniyor. Kalabalık ve yapımcıların da Covid güvenlik normlarına bağlı kalması nedeniyle zor bir çekim olacak. Ancak, ekip tamamen hazırlandı ve can atıyorlar.''
Kesin tarih henüz belli olmasa da kaynak, Delhi'deki çekimlerin 20 Şubat'a kadar tamamlanacağını söyledi. Kaynak ayrıca, ''Bunu Mumbai'de iki günlük bir çekim takip edecek. Her şey yolunda giderse bu çekim 27 Şubat'ta bitecek. Dolayısıyla Tiger 3'ün çekimleri bu ay bitmeden tamamlanacak.''
Kaynak, ''YRF'nin Tiger 3'ü ne zaman çıkaracağını göreceğiz. Ancak Pathan'ın çekimi hala beklemede. Bir süre beklememiz gerekecek ve eminim ki YRF çok beklenen duyuruyu yakında yapacak."

Kaynağa gitmek için tıklayınız

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?