Tüm Spekülasyonlar Yerle Bir Oldu

Çok uzun zaman önce, 'Shoot The Hero' ve 'Hawaii Five-0' şöhretiyle Hollywood aktrisi Samantha Lockwood manşetlere taşındı. Raporlar, Bollywood oyuncusu Salman Khan ile birlikte olduğunu belirtti, ancak daha sonra haberlerin doğru olmadığı yönündeki spekülasyonları reddetti.
Çıktıklarına dair söylentiler, Salman'ın Alibaug'daki 56. doğum günü partisine katıldıktan sonra başladı. İkisinin fotoğrafları sosyal medyada orman yangını gibi yayıldı ve dedikodu fabrikalarını onların çıktıklarına dair haberler yaymaya teşvik etti. 
Samantha Lockwood geçtiğimiz günlerde Bollywood süperstarı Salman Khan ile bir fotoğraf paylaşmak için Instagram hesabını kullandı. Fotoğrafta, Hollywood aktrisi ve Dabangg oyuncusu kamera önünde poz verirken ve gülümserken görülüyor. Fotoğrafı paylaşarak, Hindistan gezisi sırasında kendisi ve ailesiyle tanıştığı için ne kadar mutlu olduğunu yazdı.
Sadece 'Hawaii Five-0' oyuncusu değil, süperstarı 'Yılın Kişiliği' ödülünü aldığı için de tebrik etti. "Hindistan'a yaptığım seyahatte @beingsalmankhan ile tanışmak çok güzel. #personalityoftheyear için hak ettiğiniz Sevinç Ödülünüz ve mevcut ve gelecekteki tüm başarılarınız için tebrikler. Sonsuza kadar ALTIN kal!!!” notunu düştü.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?