Vijay Deverakonda ve Kiara Advani Filmde Bir Araya Geliyor

Vijay Deverakonda ve Kiara Advani Yönetmen Shiva Nirvana ve Yapımcı Dil Raju’uın Filminde Bir Araya Geliyor

Vijay Deverakonda’ ın her filmi haber oluyor. Çekimlerini henüz tamamladığı, Puri Jagannadh tarafından yönetilen filmi Liger onun ilk Pan-India filmi olacak. (Pan-India Telugu, Tamil, Malayalam, Kannada ve Hintçe dillerinde eş zamanlı olarak yayınlanan filmler için kullanılan bir terim) 

Liger filminin 25 Ağustosta vizyona girmesi bekleniyor.

Ünlü oyuncu şimdilerde Sukumar ile işbirliği yapacağı şimdilik VD 11 olarak adlandırılan yeni projesi için hazırlanıyor. Yapımcı Sukumar Pushpa’ nın muazzam başarısından dolayı zirvede. Allu Arjun ve Rashmika Mandanna' nın başrollerinde  yer aldığı Pushpa tek başına 100 croredan fazla gişe yaptı. Hayranları, Sukumar ve Vijay Deverakonda'nın müthiş bir hit yapacağını umuyor. Vijay Deverakonda’ ın 11. filmi, Kedar Selagamsetty yapımcılığıyla çekilecek.

Oyuncunun başka bir filmi de yönetmen Shiva Nirvana tarafından çekilecek. Geçici olarak VD 12 olarak adlandırılan bu filmin çekimlerine 2022’ nin sonuna doğru Pooja seremonisi ile başlanmış olması planlanıyor. Tollywood.net’ e göre Kiara Advani’nin Vijay Deverakonda’ ın bu filmine dahil edileceği konuşuluyor. Görünüşe göre aktris film için yeşil ışık yaktı. Eğer bilgi doğruysa birkaç ay içinde film yapımcıları tarafından resmi bir duyuru yapılacak.

Tollywood filmleri için en çok aranan Bollywood oyuncularından biri olan ünlü aktris Kiara Advani, Ram Charan ile birlikte yer aldığı Vinaya Vidheya Rama filmini yapmıştı ve Shankar Shanmugan tarafından yönetilen RC 15 filmi için de imza attı.


Kaynağa gitmek için tıklayın



 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?