Tamil Sinemasının Beklenen Filminin Fragmanı Yayınlandı

Vijay Sethupathi’nin beklenen romantik komedi filmi Kaathu Vaakula Rendu Kadhal’ ın teaserı yayınlandı: Çılgın bir aşk hikayesini konu alan filmin kadrosuna Samantha Ruth Prabhu da katıldı.

Kaathu Vaakula Rendu Kadhal filmi Vijay, Nayanthara ve Samantha üçlüsünü ekranlara getirdi. Proje Vijay Sethupathi ve Samantha’yı çift olarak ilk kez bir araya getirdi. İki oyuncu daha önce eleştirmenler tarafından beğenilen Tamil filmi Super Deluxe filminin bir parçası olmuştu ancak ikisinin birlikte hiç sahnesi yoktu. Film ayrıca Vignesh, Vijay ve Nayanthara üçlüsünü Naanum Rowdydhaan filminden sonra tekrar bir araya getiriyor. Filmin dünya genelinde 28 Nisanda ekranlara geleceği kesinleşti.Vignesh Shivn’ in yönettiği film Vijay, Nayanthara ve Samantha’nın oynadığı karakterlerin aşk üçgenini konu aldığı bir komedi filmi. Vijay Sethupathi, hem Kanmani (Nayanthara) hem de Khatija (Samantha)’yı üçlü bir evlilik hayatı kurmaya ikna etmeye çalışan Rambo adında bir karekteri oynuyor.

Filmin müzikleri Anirudh Ravichander tarafından yapıldı. Film ayrıca Vignesh’ in yönetmenlik yaptığı dördüncü filmi olacak. Ayrıca Vignesh geçtiğimiz günlerde Netflix Hindistan’ın beklenen Tamil antolojisi Paava Kadhaigal’ı da yönetmişti. Vignesh’ in kısa filminde başrollerde Anjali ve Kalki Koechlin yer aldı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?