Vikrant Massey Dünya Evine Girdi!

Harika bir haberle karşınızdayız! Vikrant Massey, uzun zamandır sevgilisi olan Sheetal Thakur ile bugün dünya evine girdi! Düğünlerinden fotoğraflar internette paylaşıldı. Kendisi beyaz, biricik eşi de kırmızılar içindeydi.

Daha önce Vikrant ve Sheetal'in haldi öreninden bir video hayran kulüpleri tarafından paylaşılmıştı. Yüzlerine zerdeçal bulaştırmışlardı ve birlikte Desi Girl şarkısı ile dans ettiler. 
ALTBalaji'nin web dizisi Broken But Beautiful'un ilk sezonunda birlikte rol alan Vikrant ve Sheetal, 2019 yılında sade bir roka törenine katılmıştı. Ancak düğünleri Covid-19 salgını nedeniyle ertelendi.
Geçen yıl, The Times of India ile yaptığı röportajda Vikrant, pandemi olmasaydı, Sheetal ile çoktan evlenmiş olacağını söylemişti.
Projelerine gelecek olursak... Vikrant kariyerine televizyonda Dhoom Machao Dhoom, Balika Vadhu ve Dharam Veer gibi şovlarla başladı. Bollywood'daki ilk çıkışını Lootera'da destekleyici bir rolle yaptı ve Chhapaak, Haseen Dillruba ve Ginny Weds Sunny gibi filmlerde rol aldı. Ayrıca Mirzapur, Made In Heaven ve Criminal Justice gibi web dizilerinin bir parçası oldu. Kendisine mutluluklar diliyoruz! Şahsen ben Vikrant çok severim! Mutlu olun ömür boyu.

Kaynağa gitmek için tıklayınız

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?