Vikrant Massey ve Sara Ali Khan'ın Filmi Çekime Hazır

Ağustos ayında Bollywood Hungama, Bhoot Police yönetmeni Pawan Kriplani'nin Ramesh Taurani tarafından üretilen bir filmde Sara Ali Khan ve Vikrant Massey'i yönetmeye hazır olduğunu bile bildiren ilk kaynaktan biriydi. Birkaç gün sonra Taurani haberi doğruladı ve Sara ve Vikrant'ın yanı sıra Gaslight adlı filmde Chitrangda Singh'in de önemli bir rol oynayacağını belirtti.

Şimdi, bir platform tarafından hazırlanan bir rapora göre, filmin tamamı bu ayın sonuna kadar çekilmeye hazır. Raporda Sara, Chitrangda ve Vikrant'ın Şubat ayının son haftasında Rajkot'ta film için çekimlere başlayacağı öne sürülüyor.
Pawan Kriplani filminin yönetmeni şimdiden incelemeyi bitirdi ve tüm mekanları da kesinleştirdi. Filmin büyük bir bölümü Rajkot'ta çekilecek, ardından kalan bölümler Mumbai'de çekilecek. Üçlü de şimdiden film için hazırlıklarına ve okumalarına başladı.

Kaynak: https://www.bollywoodhungama.com/news/bollywood/sara-ali-khan-vikrant-massey-chitrangda-singh-shoot-gaslight-rajkot-last-week-february/

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?