2 States Rolü İçin Kimlere Kimlere Gidilmiş!

Chetan Bhagat'ın aynı adlı çok satan romanlarından birinin resmi uyarlaması olan 2 States, beyaz perdede ilk kez Arjun Kapoor ve Alia Bhatt'ı bir araya getirdi. Filmdeki kimyaları sevildi ve film bir gişe rekoru kırmaya devam etti. Ancak, filmin başlangıçta erkek başrol için Shah Rukh Khan ve Ranbir Kapoor'a teklif edildiğini bilmek sizi şaşırtacak.
İlk yönetmenlik denemesinde Abhishek Varman tarafından yönetilen 2014 filmi, Karan Johar ve Sajid Nadiadwala tarafından ortaklaşa üretildi. Filmde ayrıca Amrita Singh, Ronit Roy, Revathi ve Shiv Kumar Subramaniam yardımcı oyuncular olarak yer aldı. Film, 60. Filmfare Ödülleri'nde sekiz kategoride aday gösterildi ve En İyi Müzik Yönetmeni ve En İyi İlk Yönetmen ödüllerini kazandı.
O zamanlar 2 States ekibi, başrol oyuncuları Arjun Kapoor ve Alia Bhatt ile birlikte filmin fragman lansmanında göründüğünde, yapımcı Sajid Nadiadwala Shah Rukh Khan, Ranbir Kapoor ve Saif Ali Khan'ın başrol için düşünüldüğünden bahsetti. Öte yandan, Krish Malhotra rolü için Arjun'u almak Karan Johar'ın fikriydi.
Sajid Nadiadwala, ''Filmin kat ettiği yolculuğa bakın. Saif Ali Khan'ın projeye yeşil ışık yakması ile başladı. Sonra Shah Rukh Khan ve daha sonra Ranbir Kapoor. Ondan sonra Karan Johar, hadi Arjun Kapoor ile yapalım diyerek yanıma geldi ve sandalyemden düştüm resmen."
"Ancak filmi yapmaya başladığımızda ve son ürünü gördüğümde Karan'ın kararında haklı olduğunu düşündüm."
Arjun Kapoor'un 2 States'teki performansından bahseden Sajid Nadiadwala, gurur duyduğunu söyledi, ''Arjun'la gurur duyuyorum çünkü onun büyüdüğünü gördüm. Babasını (Boney Kapoor) ve annesini (Mona Kapoor) çok iyi tanıyorum. Şimdiye kadar filmlerde çalıştığı şekilde onunla son derece gurur duyuyorum.''
Siz filmi sevdiniz mi? Yorumlarınız neler?

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?