Aamir Khan Bir Diğer İspanyol Yapımı Filmini Doğruladı Mı?

Ocak 2021'in sonunda, benim en sevdiğim oyuncu olan Aamir Khan'ın daha önce Shubh Mangal Zyada Saavdhan tarafından yönetilen film yapımcısı RS Prasanna ile bir sonraki filmi için görüşmelerde olduğu ortaya çıktı. Oyuncu ve yönetmenin 2018 İspanyol filmi Campeones'u uyarlamayı tartıştıkları bildirildi. Şimdi, aktör aynı konu için planlamanın devam ettiğini doğruladı.

Bugün 57. doğum gününü kutlayan Aamir Khan, Laal Singh Chaddha sonrası bir sonraki projesini doğrulayan bir toplantıda medyaya konuştu. Yeniden yapılanma ile ilgili bir güncelleme sorulduğunda, oyuncu gazetecilere verdiği demeçte, "Bir sonraki filmimi henüz açıklamadım, nereden öğrendiniz? Planlama yapılıyor, yakında size haber vereceğim." dedi.
Şampiyonlar anlamına gelen Campeones, kibirli bir koçun toplum hizmeti yapmaya ve gelişimsel engelli bir takımı eğitmeye zorlandığı basketbol zemininde geçen bir spor komedi-dramıdır. Filmde Javier Gutierrez, Jose de Luna, Gloria Ramos, Roberto Chinchilla, Athenea Mata, Luisa Gavasa, Mariano Llorente, Daniel Freire ve Juan Margallo rol aldı. Javier Fesser tarafından yönetildi. Campeones arka planda basketbol oynarken, takım bu filmde hangi sporu yapacaklarını düşünüyor. Film, yılın en büyük ulusal gişe hasılatı oldu.

Kaynağa gitmek için tıklayınız. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?