Aamir Khan'dan Shah Rukh Khan'a Ra One Konusunda Destek

Shah Rukh Khan denemekten çekinen bir oyuncu olmadı hiçbir zaman ve yıllar içinde yaptığı senaryo seçimlerinde bu açıkça görülüyor. Swades gibi bazı filmleri gişede iyi sonuç vermese de, güçlü sosyal mesajları ve övgüye değer performansları nedeniyle yıllar içinde bir kült haline geldi. Birkaç yıl önce, oyuncu Aamir Khan da SRK'den Ra.One filmine karşı konuşan insanları yerle bir ederek bu görüşü destekledi.

Ra.One, 2011'de vizyona giren bir aksiyon-dram filmi. Aslında piyasaya sürüldüğünde, izleyiciler sunduğu şeylerden oldukça hayal kırıklığına uğradı. Film, gerçek hayata atılan ve şehirde büyük yıkıma neden olan güçlü bir oyun hakkındaydı. SRK dışında, kilit rollerde Arjun Rampal ve Kareena Kapoor Khan da yer alıyordu.
Ra.One filmi de internetin bir şey olmadığı bir zamanda şakaların simgesi haline gelmişti. Bu yüzden izleyiciler mobil SMS şeklinde şakalar yapıyorlardı ve görünüşe göre Aamir Khan bunun moda haline gelmesinden pek memnun değildi ve mümkün olan en kısa sürede Shah Rukh Khan'ın imdadına yetişti.
Haberlere göre Aamir Khan, ''İnsanların cep telefonlarından birbirlerine yaptıkları şakalardan hiç hoşlanmadım. Kötülerdi. Sırf film bekledikleri işi yapmadığı için filmi ve Shah Rukh'u eleştiremezler. Shah Rukh Khan'ın çabalarını neden takdir edemiyorlar? En azından farklı bir şey yapmaya cesaret etti.'' dedi. Ra.One filmine karşı hep önyargılı oldum açıkçası çünkü konusu falan saçma gelmişti. İzleyenlerden yorumları alabiliriz 👇

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?