Aamir Khan Film Sektöründen Ayrılıyor Mu?

Oyuncu Aamir Khan, COVID-19 salgını sırasında son iki yılda film sektöründen ayrılmayı düşündüğünü açıkladı. Ancak, iddialı filmi Laal Singh Chaddha'nın vizyona girmesinden önce insanların buna bir pazarlama taktiği olarak bakabileceğini düşündüğü için kararını açıklamadı. Aamir, eski karısı Kiran Rao'ya kararını anlattığında gözyaşları içinde olduğunu da açıkladı.
"Hayır, bıraktım artık. Bunu kimse bilmiyor. İlk defa söylüyorum, şok olacaksınız. Aileme bundan sonra film yapmayacağımı bildirmiştim. Ne oyunculuk yapacağım ne de film çekeceğim. Bütün bunları yapmak istemiyorum. Ben sadece onlarla vakit geçirmek istiyorum. Kiran ve ailesi, Reena ve ailesi, çocuklarım, ailem orada. Onu hissettim. Öfkeyle bir tepki olduğunu anlıyorum. Ailem onlara bu kadar yoğun bir şekilde aktardığım için şok oldu. Kimse benimle tartışmadı. Sonra insanlara artık filmlerde oynamayacağımı söylemem gerektiğini düşündüm. Sonra insanlara söylersem, 'Bu onun pazarlama planı, çünkü filmi Laal Singh Chaddha çıkmak üzere, emekliliğini açıklıyor' diyeceklerini söyledim.'' dedi. Ah...Bu beni çok üzer.
"Bu yüzden bunu söylememenin daha iyi olacağını düşündüm. Her neyse, filmim üç dört yıl sonra geliyor. Laal Singh Chaddha yayınlandığında, önümüzdeki üç veya dört yıl boyunca bir şey yapıp yapmadığımı kimse anlamayacak. O zamana kadar sektörü bırakacağım ve kimse bilmeyecek. Ben de bir şey söylememeye karar verdim ve üç ay böyle geçti. Bir gün çocuklarım bana aşırı tepki veren bir insan olduğumu söyledi, bunu yapma dediler. Hayatta bir denge bulursan daha iyi olacak dediler. Filmleri bırakmıştım. Çocuklarım ve Kiran bana yanlış şeyi yaptığımı söylediler. Kiran ağladı ve 'Seni gördüğümde, içinde yaşayan filmler görüyorum. Ne diyorsun anlayamadım' İki yılda çok şey oldu, sektörü bırakıp geri döndüm.'' dedi.
Aamir, sektörü bıraktıktan sonra kızı Ira Khan ile çalışmaya başladığını da söyledi. Çocuklarının, üç ayda onlarla geçirdiği zamanın son 30 yılda geçirdiklerinden daha fazla olduğunu ve ondan biraz sıkıldığını söylediklerini şaka yaptı.


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?