Aamir Khan The Kashmir Files Filmini Kesinlikle İzleyeceğini Söylüyor

Aamir Khan Pazar günü SS Rajamouli'nin Delhi'deki RRR promosyonlarına katıldı ve film yapımcısı, Ram Charan, Jr. NTR ve Alia Bhatt'a eşlik etti. Medya etkileşimi sırasında oyuncuya The Kashmir Files'ın gişe rekorları kıran başarısı hakkında sorular soruldu. Başrolünde Anupam Kher'in yer aldığı Vivek Agnihotri'nin yönetmenliğini izlemeye hazırlanan oyuncu, filmin hikayesine yorum yaptı ve izlemeyi planlıyor.

Medyaya seslenen Aamir Khan, "Evet, kesinlikle izleyeceğim bu filmi. Hikaye bizim tarihimizin bir parçası ve Keşmir Panditleri'nin başına gelenler gerçekten üzücüydü. Böyle bir konulu her film biz Hintliler tarafından izlenmeli."
Devam etti ve "Bu film insanlığa inanan tüm insanların duygularına dokundu ve bu kadar güzel yapan da bu. Filmi kesinlikle izleyeceğim ve filmin başarılı olduğunu görmek beni mutlu ediyor." dedi.
Vivek Ranjan Agnihotri tarafından yazılan ve yönetilen göç draması, Mithun Chakraborty, Anupam Kher, Darshan Kumaar, Pallavi Joshi ve Chinmay Mandlekar gibi yıldız bir oyuncu kadrosuna sahip.
Zee Studios ve Tej Narayan Agarwal, Abhishek Agarwal, Pallavi Joshi ve Vivek Ranjan Agnihotri tarafından üretilen The Kashmir Files, 11 Mart 2022'de sinemalarda gösterime girdi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

  1. Adama zeki diyorlarsa boşuna değilmiş böyle filmleri izleyeceksin tabiikide neden u kadar eleştiri almış niye rekor kırıyor hintlilerde seslenmiş bı nevi izle sende konuş sende fikrini söyle ben. Bu açıdan baktım aslında yani halka izlleyin msj vermiş vardır bir bildiği Aamircimizin ki bencede izlenmeli tarihindeki en önemli dramı anlatan bir film özelikle halk izlenmeli, bende merak ediyorum daha bakmadım sitelerde varmı diye özelikle Müslümanlara yönelik yapılan islamfobi empoze ediliyormu izlemek istiyorum bende ona göre fikrimi yorumumu daha net anlaticam sanırım Aamirin istedigi ❤️❤️ bir Hintli olarak değil bir müslüman olarak (elhamdülillah) bakalım bakalım ne anlatmış ne demiş bu film o zamanda tartışmaya açık olursa bu konuda konyak isterim açıkçası ...

    YanıtlaSil
  2. Bu arada Anupam Kher dde çok severim muhteşem oynadığında eminim ustanın❤️❤️👏👏

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?