Abhishek Bachchan'ın Filminde Ranveer Singh ve Deepika Padukone'a Gönderme

Abhishek Bachchan'ın filmi Dasvi'nin fragmanı bir süre önce yayınlandı ve halktan da olumlu yanıt aldı. Hapishanedeyken 10. sınıf yönetim kurulu sınavlarına girmeye karar veren eğitimsiz bir başbakanın ilginç bir hikayesini anlatıyor. Abhishek Bachchan bu başrolü oynuyor ve gayet de uygun bir oyuncu. Nimrat Kaur ise kocası hapse gönderildikten sonra başbakanın tahtını gasp etmek zorunda kalan karısı Bimla Devi'yi oynuyor. Bu arada Yami Gautam, katalizör görevi gören sert polis Jyoti Deswal.

Fragmanda birkaç ilginç an ve diyalog var. Ama öne çıkan, Abhishek Bachchan'ın Deepika Padukone hakkında konuşması. Bir sahnede Abhishek'in karakteri Gangaram Chaudhary İngilizce gramer öğrenmeye çalışıyor. Yardımcısı, etken edilgen yapıyı öğrenmesine yardımcı oluyor. Yardımcı, etken yapıyla bir cümle okur ve Gangaram da buna edilgenle cevap verir. Sonra yardımcı, bir cümle okurken "Ranveer Deepika'yı seviyor." diyor. Edilgen yapıyla cevap vermek yerine Gangaram gülümser ve "Herkes Deepika'yı sever." diyor. Fragman bu diyalogla sona eriyor ve Ranveer Singh ve Deepika Padukone dahil herkesin yüzünü güldüreceği kesin!
Dasvi, Tushar Jalota'nın ilk yönetmenlik denemesi olacak ve 7 Nisan'da Jio Cinema ve Netflix'te yayınlanacak. Yapımcılığını Dinesh Vijan'ın Maddock Films, Jio Studios ve Bake My Cake Films üstleniyor. Bollywood Hungama, Dasvi'nin tiyatro gösterimini atlayacağı ve doğrudan OTT'de prömiyer yapacağı haberini veren ilk kişi oldu. Bu, Abhishek Bachchan'ın Ludo (2020), The Big Bull (2021) ve Bob Biswas'tan (2021) sonra dördüncü dijital çıkışı olacak. Dasvi ile, Yami Gautam da Ginny Weds Sunny (2020), Bhoot Police (2021) ve A Thursday (2022) sonrasında doğrudan OTT'ye dördüncü çıkışını yapıyor.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?