Aishwarya Rai Bachchan Alia Bhatt'ı ve İşlerini Övüyor

Aishwarya Rai Bachchan, ülkemizin en başarılı ve ünlü kadın yıldızlarından biri. Çok da harika bir güzelliği olan Aish, yirmi yılı aşkın bir süredir bu eğlence sektörünün bir parçası ve bize Hint sinemasının en unutulmaz performanslarından bazılarını verdi. Bugün size, bir röportaj sırasında Taal aktrisinin Alia Bhatt'a ve vaftiz babası ve yönetmeni Karan Johar tarafından kendisine verilen destek hakkında konuştuğu zamanın bir geri dönüşünü sunuyoruz.

Bugünkü gerilememizden bahseden Aishwarya Rai Bachchan, bir keresinde Bollywood Hungama ile yaptığı röportajda Alia Bhatt'ı ve bir sanatçı olarak performanslarını övdü. "Tüm bunları söylemek istiyorum. Zanaatını ve burada filmlerde geçirdiği zamanı olduğu gibi keşfetmesi ve zevk alması harika. Bunu ona da söyledim, Karan'ın ona en başından beri verdiği desteğin onun için harika olduğunu.'' dedi aktris.
Aishwarya Rai Bachchan ekledi, ''Önümüzde sadece iyi işler ve iyi fırsatlar olduğu için bir oyuncu olarak bu senin adına harika bir şey bu. Güzel olan, aynı zamanda, kelimenin tam anlamıyla, düzenli olarak kucağında neredeyse orada olan harika fırsatlarla birlikte iyi işler yapıyor.''
Alia'nın şu anda Bollywood'un en büyük aktrislerinden biri olduğuna şüphe yok ve son filmi 'Gangubai Kathiawadi' ye dünyanın her yerinden övgüler yağdı.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?