Akshay Kumar'ın Emraan Hashmi'ye Olan Vefalı Davranışları

Birkaç yıl önce oğlu Ayaan'a 4 yaşında kanser teşhisi konulduğunda Emraan Hashmi haberlere çıkmıştı. Tedavisinin ardından oğlu sağlığına kavuştu ve Emraan, The Kiss Of Life – How A Superhero & My Son adlı bir kitap yazdı. Oyuncu, kitabında süperstar Akshay Kumar ile olan görüşmesini yazdı ve tedaviye yardımcı olmak için nasıl ısrar ettiğini açıkladı.

Şu andan itibaren, her iki oyuncu da Nushrratt Bharuccha ve Diana Penty'nin de yer aldığı yaklaşan film Selfiee'de o süre için ekran alanını paylaşacaklar. Film, başrollerini Prithviraj Sukumaran ve Suraj Venjaramoodu'nun paylaştığı 2019 Malayalam filmi Driving License'ın resmi yeniden çevrimi.
Oğlunun kanserden kurtulmasıyla ilgili kitapta Emraan Hashmi, süperstardan aldığı mesajı şöyle yazdı: "Merhaba, ben Akshay Kumar. Müsait olduğunuzda lütfen arayın." Hemen Emraan aramış ve oyuncu, ''Merhaba Emraan, oğlun hakkında okuduklarım doğru mu?'' diye sormuş. Oyuncu, ''Evet. Tümörü başarıyla çıkardık. Böbrek kurtarılamadı, o da çıkarıldı.'' yazmış.
Akshay Kumar daha sonra "Hastanede ne kadar kalacaksınız? Oraya geleceğim.'' demiş. Emraan Hashmi, ''Hayır efendim, hiç önemli değil. İşler kontrol altında. Ayrıca, işinle ilgilenmelisin.'' diye cevap vermiş. Akshay da ''Bir şeye ihtiyacın olursa bir telefon uzağındayım, tamam mı? Bazı iyi doktorlar ve tesisler biliyorum. Bir şey olursa söyle.'' demiş.
Chehre yıldızı, Kumar'ın Ayaan'ın iyileşmesini kontrol etmek için her gün onu aradığını ve taburcu olduktan sonra Akshay'ın Emraan'ın evini ziyaret etmeye karar verdiğini açıkladı. 
Emraan Hashmi kitabında, Akshay Kumar'ın babasını kanser nedeniyle kaybettiğini bilmediğini ve onunla daha fazla empati kurduğunu ortaya koydu. Ayrıca Akshay'ın, Ayaan'ın ülkedeki en iyi tesisleri düzenleyebileceği Kanada'daki tedavisini düşünmesi gerektiğini söylediğini de belirtti.
Akshay, Emraan'ın kitabının önsözü için bir önsöz yazdı ve şöyle dedi: "Ayaan'ın teşhisini duyduğumda, mideme yumruk yemiş gibi hissettim. O sırada araba kullandığımı hatırlıyorum. Aracı kenara çektim, Emraan'ın numarasını buldum ve hemen aradım çünkü çok sevdiğiniz birinin bu hastalığa yakalanmasının nasıl bir şey olduğunu biliyorum." Vefalı!

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?