Alia Bhatt İlk Hollywood Çıkışını Yapıyor!

Alia Bhatt, küresel ilk çıkışını Gal Gadot karşısında yaparken Netflix'in Heart of Stone kadrosuna katılmaya hazırlanıyor. Film, Alia'nın dört Filmfare Ödülünü kazanan Hindistan'ın en büyük yıldızlarından biri olarak Bollywood sahnesine hakim olduktan sonra küresel ilk çıkışını işaret ediyor. Süpersin!
Jamie Dornan ayrıca casus gerilim filmi Heart of Stone'da Gal Gadot ile birlikte rol alacak. İçerik gizli tutuluyor. Aeronauts film yapımcısı Tom Harper yönetecek ve hikaye Greg Rucka ve Allison Schroeder tarafından yazılacak.
Yapımcı kredileri Skydance'den David Ellison, Dana Goldberg ve Don Granger ile Mockingbird'den Bonnie Curtis ve Julie Lynn ile Pilot Wave'den Gadot ve Jaron Varsano tarafından paylaşılıyor. Patty Whitcher, Harper ve Rucka yürütücü yapımcı kadrosunda yer alıyor.
Alia Bhatt'ın efsanevi Sanjay Leela Bhansali'nin yönettiği en son filmi Gangubai Kathiawadi, geçen hafta sonu üçüncü en büyük açılışı ve pandeminin başlangıcından bu yana bir Bollywood filmi için tatil dışı en büyük açılışını sağladı.
Zoya Akhtar'ın yönettiği 2019 filmi Gully Boy da, o yılki Berlin Film Festivali'nde gösterildi ve bugüne kadar dünya çapında 25 milyon doların üzerinde hasılat elde ederek uluslararası bir hit oldu. Film şu anda Amazon Prime'da yayınlanmaya hazır ve Hindistan'ın 2020 Oscar'ları için Yabancı Dilde En İyi Film için resmi başvurusuydu.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?