Allu Arjun' un Filmi Pushpa 2 Senaryosunda Değişiklikler Yapıldı

Allu Arjun'un Pushpa: The Rise filmi 2021'in en büyük gişe rekorları kıran filmlerinden biri oldu. Film Telugu gişesinde son derece iyi bir performans sergilemekle kalmadı, aynı zamanda Hintçe gişesinde 100 crore rupiyi de aşarak rekorlar kırdı. Ülkenin dört bir yanındaki hayranlar, Allu Arjun'un filmin devamı olan Pushpa: The Rule'da Pushpa Raj olarak geri dönmesini sabırsızlıkla bekliyor.

İlginç bir şekilde, 'Pushpa'nın yapımcıları, çok yakında bu popüler filmin devamı için harekete geçmeye hazır. Yapımcıların senaryoda bazı değişiklikler yapmaya çalışmaları kuzey Hindistanlı seyirciler düşünüldüğünde büyük etki yaratacağa benziyor. Daha önce iki bölümlük bir film planlamayan yönetmen Sukumar, senaryoda değişiklik yaparak filmi 'Pushpa: The Rise' ve 'Pushpa: The Rule' olarak sundu.

Pan-India filminin ikinci bölümü olarak adlandırılan 'Pushpa: The Rule' için senaryo çalışmalarının revize edilmeye başlandığı ve senaryonun daha büyük etki yaratacak şekilde cilalanacağı belirtildi. 'Pushpa', ülke çapındaki ilgi sayesinde geniş bir izleyici kitlesine hitap eden bölgesel bir film. İlk bölüm sansasyon yarattığı için devam filminin senaryosunda yapılacak küçük değişiklikler yapımcılara yardımcı olacak.

Allu Arjun, Sukumar ve ekip "Pushpa: The Rule" çekimlerine başlamaya hazır. Filmin ikinci bölümünün, sandal ağacı kaçakçılığı dünyasına hükmeden Allu Arjun'un gösterişli yanını anlatacağı bildirildi. Allu Arjun, Pushpa The Rule'da Pushpa Raj rolünü yeniden canlandırırken, Rashmika Mandanna da onun aşkı olarak geri dönecek. Filmde ayrıca Fahadh Fasil'i olumsuz bir rolde göreceğiz. Rashmika, çekimlerin mart ayında başlayacağını açıklamıştı. News18'e konuşan oyuncu, setlere geri dönmeyi ve rol arkadaşlarıyla yeniden bir araya gelmeyi dört gözle beklediğini söyledi.

Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?