Amitabh Bachchan'dan Irrfan Khan'ın Oğlu Babil Khan'a Duygusal Mektup

29 Nisan 2020'de hayatını kaybeden Irrfan Khan, Deepika Padukone'un da rol aldığı 2015 yapımı Piku filminde Amitabh Bachchan ile birlikte çalışmıştı.

Amitabh Bachchan, merhum oyuncunun oğlu Babil Khan'a gönderdiği mektupta Irrfan Khan'ı 'büyük bir ruh' olarak andı. Babil'in Instagram hesabından paylaştığı mektupta Amitabh, dostluğun ölümü aştığını yazdı.

17 Mart 2022 tarihli mektup, oyuncunun imzası ve üstte "Sevgili Babil'im" yazısı hariç Amitabh Bachchan'ın Prateeksha evinin adresini içeren bir antetli kağıda basılmıştır.

Babil Khan, Amitabh Bachchan'ın mektubunu Instagramın story bölümünde birkaç kırmızı kalp emojisi ile paylaştı. Mektupta Amitabh "sıcak kişisel notu" için Babil’e teşekkür etti. Mektubun devamında, "Hayat geçicidir ve ölüm anlaşılmaz, ancak 'Dostluk' ölümün ötesindedir. Anılar geride kalanlarda kalıcı bir etki bırakır ve asla unutulmaz. Sevdiğimiz birini her seferinde bir sözle, bir şakayla, bir olayla hatırlarız. Ölüme rağmen bizi yakın tutacak şeyler bunlar."

Usta oyuncu mektubuna, "Baban Irrfan harika bir ruhtu ve hayatına dokunduğu herkes onu tanıdığı için daha iyi. O çok özlendi." diye devam etti ve Babil'e, annesi Sutapa Sikdar'a ve küçük kardeşi Ayaan'a selamlarını göndererek mektubu bitirdi.

Irrfan'a 2018 yılında kanser teşhisi kondu. Bunun için Londra'da tedavi gördü ancak 29 Nisan 2020'de vefat etti. En son, ölümünden sadece haftalar önce vizyona giren 2020 yapımı Angrezi Medium filminde görüldü.

Bu arada Babil Khan, Tripti Dimri, Swastika Mukherjee ve Neer Raao'nun da yer alacağı Qala filmi ile ilk oyunculuk çıkışını yapmaya hazırlanıyor. Film, Anvita Dutt yönetmenliğinde, Anushka Sharma'nın kardeşi Karnesh Sharma'nın yapım evi Clean Slate Films tarafından üretilecek.

 Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?