Amitabh Bachchan’ın Gelecek Filmi Jhund’a Aamir Khan ve Dhanush’tan Övgü

Bollywood megastarı Amitabh Bachchan, Jhund adlı yeni filmiyle izleyicileri eğlendirmeye hazır.

Film; gecekondu çocuklarına bir futbol takımı kurmaları için ilham veren ve Slum Soccer adlı STK'yı kuran emekli spor öğretmeni Vijay Barse'nin hayatına dayanıyor. Oyunculuk yeteneğiyle tanınan Büyük B lakablı Amitabh Bachchan, biyografik spor filminde Vijay Barse rolünde görülecek. Amitabh Bachchan dışında, filmde ayrıca Akash Thosar ve Rinku Rajguru da başrollerde. Nagraj Manjule'nin yönettiği film, 4 Mart Cuma günü beyaz perdede vizyona girecek. Yayınlanmadan önce, yapımcılar geçtiğimiz günlerde özel bir gösterim düzenledi.

Shamitabh filminde Amitabh ile çalışan güney sinemasının yıldızı Dhanush filmi izledikten sonra Jhund filmini değerlendirdi ve ona bir 'şaheser' dedi. Atrangi Re yıldızı, Nagraj Manjule'nin çalışmasını takdir etti ve filmi izlediği için mutlu olduğunu söyledi. Yönetmeni övgü yağmuruna tuttu ve böylesine güzel bir ürünü sunduğu için teşekkür etti. Övgülerini şu sözlerle dile getirdi:  "Nerden başlayacağımı bilmiyorum. Akıllara durgunluk veren bir film. Nagraj Manjule, duyulması gereken bir ses, hesaba katılması gereken bir güç. Bu film hakkında harika olduğunu düşündüğüm binlerce teknik şey söyleyebilirim. Günün sonunda, her şeye galip gelen duyguyla ilgili. Herkesin yaşaması gereken bir deneyim. Bir başyapıt ve birçok kişinin dikkatini çekecek. Bu filmi izlediğim için çok mutluyum." Asuran yıldızı ayrıca Jhund'da yer alan çocuk sanatçıları da övdü. "Bu filmde oynayan tüm çocuklar kalbimi çaldı. Dilim tutuldu. Tabii ki Amit Bey olağanüstü bir iş çıkarmış. Tüm ekip adına çok mutluyum. Bize böyle bir film verdiği için Nagraj Manjule'ye bir kez daha teşekkür etmek istedim," diye ekledi.

Thugs Of Hindostan filminde Amitabh ile başrolde yer alan oyuncu Aamir Khan'ın ise filmi izledikten sonra gözleri doldu ve böyle harika bir hikayeyi bir araya getirdiği için Jhund ekibine övgüler yağdırdı. T-Series tarafından paylaşılan videoda Aamir Khan'ın filmi ayakta alkışlarken gözyaşlarını sildiği görülüyor.

Aamir videoda, "İlk kez bir film özel bir gösterimde ayakta alkışlandı. Söyleyecek sözüm yok. Hindistan'ın kız ve erkek çocuklarının duygularını yakalama şekliniz ve çocukların çalışma şekli inanılmaz." dedi. Ayrıca filmde çalışan çocukları da övdü ve filmi Büyük B'nin en büyük filmlerinden biri olarak nitelendirdi.

Bu, Aamir'in bir film gösteriminde ilk kez ağlayışı değil. Oyuncu daha önce Irfan Khan ve Kangana Ranaut'un oynadığı Katti Batti ve Salman Khan ile Kareena Kapoor Khan'ın oynadığı Bajrangi Bhaijan'ın gösteriminde de ağlarken görülmüştü. Bajrangi Bhaijaan'ın gösteriminin ardından Aamir, gözyaşlarını bir havluyla silerek sinemadan çıkarken görüntülenmişti.

Kaynak 1 için tıklayın

Kaynak 2 için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?