Andaz Apna Apna 2 Mi Geliyor?

Rajkumar Santoshi'nin 1994 yapımı komedi filmi Andaz Apna Apna gösterime girdiği andan itibaren gişede kalıcı bir izlenim bırakmadı ama bugün bir kült film olarak kabul ediliyor. Aamir Khan ve Salman Khan'ın sırasıyla Amar Manohar ve Prem Bhopali'yi oynadığı filmde Raveena Tandon, Karishma Kapoor, Paresh Rawal, Shakti Kapoor ve daha fazlasını içeren bir dizi oyuncu rol aldı.
Yakın tarihli bir makaleye göre, filmin yapımcıları izleyicilere filmin devamını vermeye hazır. Aslında, film şu anda senaryo aşamasında ve yönetmen ayrıca Khan süper yıldızlarının filmdeki rollerini tekrar edip etmeyeceklerini açıkladı. Hmm, 2.si nasıl olur fikrim yok. Ama Aamir ve Salman'ı bir arada tekrar görmeyi ister bu gönüller elbette.
Yakın tarihli bir Pinkvilla raporuna göre, Andaz Apna Apna yönetmeni Rajkumar Santoshi, 57. doğum günü vesilesiyle evinde Aamir Khan ile bir araya geldi. Oradayken ikilinin, Salman Khan, Karisma Kapoor, Paresh Rawal ve daha fazlasının da yer aldığı çok oyunculu filmi hatırlattığı bildirildi. Raporda ikilinin işleri veya gelecek projeleri hakkında konuşmadığı belirtilirken, yönetmenin Andaz Apna Apna 2 için bir senaryo yazdığını açıkladığı belirtildi.
Site, Rajkumar Santoshi'nin "Senaryoyu yazıyorum, ancak son hikayeden de memnun olmalıyım. Yani senaryo hazır olduğunda, oyuncu kadrosunu ve her şeyi düşüneceğiz. Bu arada, sırada başka filmlerim de var.'' Peki Andaz Apna Apna 2'deki orijinal 'Amar' Aamir Khan ve 'Prem' Salman Khan mı?'' Devam filmiyle ilgili bu soruyu yanıtlayan yapımcı, ''Henüz düşünmedik, hikaye gerektiriyorsa göreceğiz.'' dedi.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?