Ankita Lokhande Eşiyle Sushant Singh Rajput Konusunda Karşılaştığı Zorluklardan Bahsediyor

Aktris Ankita Lokhande, uzun süredir birlikte olduğu erkek arkadaşı Vicky Jain ile Aralık 2021'de evlenmişti. Çift, televizyon sektörünün en ünlü çiftlerinden biri. Ayrıca, Smart Jodi realite şovu ile evli bir çift olarak Televizyon çıkışlarını yaptılar. Vicky Jain ile çıkmadan önce Ankita Lokhande'nin, merhum aktör Sushant Singh Rajput ile ilişkisi vardı.

Yeni evli çift, dizide göründükleri sırada sadece aşk hikayelerinden değil, aynı zamanda Ankita'nın eski erkek arkadaşı Sushant Singh Rajput'un ölümünden sonraki 'zor aşamadan' da bahsettiler.
Gösteri sırasında, sunucu Maniesh Paul onlara eski bir resim gösterdiği için Ankita ve Vicky hafızalara kazındı. Resmi gören Ankita, 2013 yılına ait olduğunu ve Arjun Bijlani'nin evinde çekildiğini paylaştı. Vicky ile o zamanlar arkadaş bile olmadıklarını, sadece ortak arkadaşlarının partilerinde resmi olarak tanıştıklarını açıkladı. 
Daha sonra çift, merhum aktör Sushant Singh rajput'un ölümü ve bunun onları nasıl ciddi şekilde etkilediği hakkında da konuştu. Ayrıca ilişkileri için 'zor bir sınav' olduğunu da açıkladılar. Ankita, Maniesh'e, "Bu kolay bir şey değil. Vicky bu süreçte hep yanımdaydı.''
Vicky, "Bu ilişki zor bir test. Bizim için bundan daha zor bir sınav olamazdı. Sadece bizi değil tüm ulusu sarsacak bir şey oldu."
Ankita, Vicky'yi Sushant Singh Rajput ile ilişkisi hakkında devam eden birkaç spekülasyon arasında netliğini sağladığı ve fikrini konuşmasına izin verdiği için övdü. "İnsanların farklı anlatıları vardı. Sürekli sorgulanıyordum. Cevap vermediğimde kendileri cevap veriyorlardı, bu yüzden Vicky ve ben çok zorlukla karşılaştık." dedi.
Vicky, "Pek çok insan bir şeyler hakkında yanlış fikirlere sahipti. Hiçbirini anlayamıyordum. Çok cesurca üstesinden geldiği için Ankita ile gurur duyuyorum. Sahip olduğu tüm görev ve sorumlulukları yerine getirdi. Nerede ihtiyaç duyulduysa, o onun parçasını kendisi ve bu ilişki için söyledi. Dürüstlüğü için onu her zaman destekledim."

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

  1. Sushant ile Ankyi zamanında çok yakıştırmanın deli giibi pişmanlığını yaşıyorum. SHOW GİRL!! İlişkilerinin bitmesinin üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen Sushant'ı her yerde gündem olma çabası içinde ağzına sakız ediyor. Kamuoyuna söylediği çoğu şey Sushant'ın ölümünden sonra sempati toplamak ve gündeme gelme çabası. Sushant senin için o kadar değerliydi madem neden 2017 de şu iş adamı Vicky'le hemen ilişkiye başladın. Sushant'ın arkadaşı bir de bu adam. Yok ayrıldıktan sonra 2 buçuk yıl depresyondaymış, film tekliflerini kabul etmemişmiş, Sushant'ın ölümü onu sarsmışmış. Tabi canım ondan 2016'da Sushant'tan ayrıldıktan sonra her gün 1 patiye katılıyordun. Ondan Vicky'le 1 sene sonra ilişkiye başladın ama bunu geç deklare ettin. Filmleri de röplerinde de dediğin gibi tembel olduğun için kendin reddettin. Yoksa Sushant röplerinde de dediği gibi senin her zaman başarılı olmanı ve film çekmeni istemişti. Ama sen tembeldin ve hep yanındaki adamların cebine güvendin. Ölümünden sonra bile sözde Sushant'ın ve ailesinin yanındaymış gibi durarak aslında ilgi odağı olmaya çalıştın. Ya ölümünden sadece 3-4 ay sonra dans videoları paylaştın, partiler verdin. Ama bir yandan da çok üzgündün, adalet arıyordun, anılarına minnettardın sözde. Ya ölümünden 1 yıl sonra hemen Pavitra Rişta dizisinin yeniden çekilmesini ve Manav karakteriyle bildiğimiz Sushant'ın yerine başkasının oynamasını onayladın hatta dizinin yeniden çekilmesini bizzatihi sen istedin. Resmen Sushant'ın anılarına, hayranların acısı bu kadar tazeyken saygızlık ettin. Evlendin Ben Bilmem Eşim Bilir tarzında çiftlerin devamlı olarak katıldığın saçma salak programda dahi tanıtım olsun konuşulsun diye Sushant'ı reklam yaptın. İlişkilerinin zor sınavıymışmış. Vicky misin ne haltsın bari sen sus. Bunu da şöhret etme çabasında. Her şey para, şan, şöhret olmuş lanet olsun. Sorsak anılarına saygı duymuş, sevgisine sahip çıkmış muhteşem bir kadınsın.
    Sushant'ın hayatına girmiş tüm kadınlar etinden, sütünden her şeyinden faydalandılar. Sömür sömür bitiremediler çocuğumu lanet olsun!!

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?