Atif Aslam SRK İçin Şarkı Söylemeyi Çok İstemiş Ama Olmamış!

Shah Rukh Khan'ın esprili ama alaycı yorumlarıyla herkesin dikkatini çektiğine ve birçok kaşın kalktığına defalarca tanık olduk. Ortak yıldızları veya hayranları hakkında olsun, SRK destansı yanıtlar sayesinde zeki olarak bilinir. Chennai Express oyuncusu, sektörün en cömert oyuncularından biri olarak biliniyor.

Peki, SRK'nin kendisi için şarkı söylemesi için ünlü şarkıcı Atif Aslam'ı istediğini ama Atif'in söyleyemediğini biliyor muydunuz? Atif de benim en sevdiğim şarkıcıdır bu arada.
Görünüşe göre, Dilwale günlerinde Shah Rukh Khan arzusunu dile getirmiş ve Atif Aslam'ın filminde Gerua'yı söylemesini istemişti. O yapamadığı zaman, SRK bir röportajda 'Atif Aslam şarkım için müsait değildi. Belki de bir Çin filmi için şarkı söylemekle çok meşguldü.’ demişti. Ancak, Atif her zaman süperstar için şarkı söylemeyi çok istermiş.
BBC'den Haroon Rashid ile yaptığı röportajda Atif Aslam, Shah Rukh Khan'ın hayal kırıklığını dile getirdi ve ''Onunla hayatımda bir kez karşılaştım ve o harika bir insan. Ama bunu asla kişisel olarak söylemedi. Ekibi bizimle iletişime geçti ve şarkıyı kaydettik ve şarkıyı geri gönderdik. Ne olduğunu bilmiyorum, ekibi bizi telefona bağlamadı. Kendisine anlatılmayan bir şey oldu.''
''Sonra gördüğüm şey, 'Atif Aslam şarkım için müsait değildi. Belki bir Çin filmi için şarkı söylemekle çok meşguldü.' dediğiydi. Shah Rukh Khan bunu izliyorsa, (söylemek istiyorum) meşgul değildim. Senin için asla meşgul olmazdım. Her gün senin için şarkı söylemeyi çok isterim.'' diye ekledi. Ay ama ben sana kıyamam ki Atif.
Aynı röportajda, müzik endüstrisi boyunca yapmadığı şeylerden pişmanlık duymadığından da bahsetti. "Geriye baktığımda pişman değilim, aman tanrım, 'Chashni' şarkısını söyleyebilirdim ve bunların hepsini de… En çok orada çalıştım (Hindistan) ve çok eğlendim. Oradan aldığım aşk hala bende. Kalbim hala ona sahip. Asla buruk olamaz çünkü benim için bir şey olursa bana geleceğine yürekten inanırım. Bollywood filmleri için şarkı söylememek elimde değildi. Böyle olması gerekiyordu.'' Gerçekten öyle. Pakistanlı oyuncu ve şarkıcılar artık Hindistan'a geri dönsün!

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?