Atlee'nin Filmi Merakla Bekleniyor

Shah Rukh Khan ve Nayanthara'nın başrol oynadığı Atlee Kumar'ın geçici olarak adlandırılan Lion adlı filmi, merakla beklenen filmlerden biri. Hayranlar, filmle ilgili güncellemeleri sabırsızlıkla bekliyor. Şimdi son raporun film hakkında büyük bir güncellemesi var. 

Film uzun zamandır beklenen bir film çünkü SRK ikili bir rolde görünecek, Naanum Rowdy Dhaan aktrisi ise bir soruşturma subayı rolünü oynayacak. Film, aktris için Bollywood'un ilk çıkışına işaret ediliyor.
Pinkvilla'nın son raporuna göre Nayanthara, Chiranjeevi'nin başrol oyuncusu Godfather'ı kısa süre önce tamamladı ve Shah Rukh Khan-Atlee filminin yeni programı için Nisan ayının ilk haftasında Mumbai'yi ziyaret edecek. Bir kaynak yayına şunları söyledi: ''Kaathu Vaakula Rendu Kadhal'ın piyasaya sürülmesi için hazırlanmadan önce Nayan, Atlee yönetmenliğinin yeni programını tamamlamak için Nisan ayının ilk haftasında Mumbai'yi ziyaret edecek. Mumbai'deki Film City Studios'ta bir haftalık bir program olacak ve Nayan bu konuda çok heyecanlı”''
Son güncelleme, film güncellemelerini yakından takip eden tüm hayranlar için iyi haber olarak geliyor. Şu anda, SRK İspanya'da Deepika Padukone ve John Abraham ile Pathaan için çekim yapıyor.
Güncellemeden sonra Shah Rukh Khan yakında İspanya'dan körfeze dönecek ve Atlee Kumar'ın filminin çekimlerine başlayacak. Raporda ayrıca süperstarın Atlee ve Rajkumar Hirani'nin filminin çekimleri arasında hokkabazlık yapacağı öne sürülüyor. Ancak, bununla ilgili resmi bir onay yok.
Nayanthara'ya gelince, bu yıl ilginç bir dizi filmi var. Kollywood'un Lady Superstar'ı, Vignesh Shivan tarafından yönetilen Kaathu Vaakula Rendu Kadhal, önümüzdeki ay vizyona girmeye hazırlanıyor. Ayrıca Alphonse Puthren tarafından yönetilen Gold'da Prithviraj ile birlikte görülecek.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?