Bajrangi Bhaijaan'ın Devam Filminin Çalışmalarına Başlanacak

2015 yılında gösterime giren Salman Khan'ın filmi Bajrangi Bhaijaan, bize Harshaali Malhotra'yı kazandırdı. O zamandan bu yana yedi yıl geçti ve hayranlar filmin devamını sabırsızlıkla bekliyor. Son zamanlarda RRR promosyonları sırasında, süperstar devam filminin duyurusunu yaptı ve çalışmalar yakında başlayacak.
Bilmeyenler için Harshaali, Hindistan'da kaybolan ve bir Hintli Pavan Kumar Chaturvedi'nin (Salman tarafından oynanan) yardımıyla anavatanına geri dönen Pakistanlı Müslüman bir kız olan 'Munni' olarak da bilinen Shahida rolünü oynadı. Sessiz bir kız olarak performansı eleştirmenlerden ve izleyicilerden olumlu eleştiriler aldı.
Kabir Khan'ın filmi Bajragi Bhaijaan'ın devam filminin yapım aşamasında olduğu için Harshaali Malhotra filmde çalışmaktan duyduğu heyecanı dile getirdi. Filmin çekimlerine katılması gerektiğinin söylenmesi için Salman Khan'ın aramasını sabırsızlıkla beklediğini söyledi. Ondan amca olarak bahsediyor.
"Çok heyecanlıyım. Şimdi tek ümidim Salman amcanın arayıp film için hazırlanmaya başlamamız gerektiğini söylemesi ve ben de hemen ona katılacağım. Duyuru yapıldığından beri, birçok kişi proje hakkında daha fazla bilgi edinmek için sosyal medyada beni etiketliyor. Yakında başlamasını bekliyorum ve umarım benim de bir rolüm olur.'' dedi Hindustan Times'a.
RRR, Baahubali Series ve Manikarnika: The Queen of Jhansi yazarlarıyla tanınan KV Vijayendra Prasad, Bajrangi Bhaijaan'ın devam filminin senaryosunu Mayıs ayı civarında yazmaya başlayacağını doğruladı. İkinci bölümün Pawan Putra Bhaijaan olarak adlandırıldığı bildiriliyor.
Filmin Kabir Khan'ın 2015 filminin kaldığı yerden başlayacağını söyledi. O zamanlar Harshaali Malhotra sadece yedi yaşındaydı ve şimdi 13 yaşında. Bence tadında kalmalıydı, ikincisinin gelmesine dair pek bir heyecanım yok. Neyse, umarız iyi olur. 

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?