Bu Kadınlar Shah Rukh Khan'ın Kokusuna Hayranmış!

Shah Rukh Khan, sadece karşı konulmaz çekiciliğiyle değil, aynı zamanda keskin zekasıyla da birçok kadın arasında her zaman en çok tartışılan ünlülerden biri olmuştur. Oyuncu kendini çok iyi yansıtıyor; çoğunlukla düzgün giyimli, her zaman iyi bir duruş ve baygın gamzeli gülümsemeyle tamamlanıyor. Tüm bunlara ek olarak, bizim kral pek de bir güzel kokuyormuş.
SRK, aksiyon-dram filmi Pathaan ile geri dönüş için hazırlanırken, kadın başrol oyuncularının Khan'ın kolonyasının derin ve olumlu bir iz bırakan bir şey olduğunu kabul ettiği birkaç örneğe bakıyoruz.
Anushka Sharma
Anushka, Bollywood'daki ilk çıkışını Shah Rukh Khan ile yaptı ve sık sık onun hakkında sevdiği ve sevmediği şeyler hakkında yorumlarda bulunmuştu. Birkaç yıl önce, Filmfare ile etkileşim halinde olan Anushka, SRK'nin neredeyse her zaman ne kadar harika koktuğunu açıklamıştı.
''Shah Rukh hakkında unutamadığım bir şey onun kokusu. Harika kokuyor. Her seferinde farklı kokuyordu. Ben, 'Vay canına! Shah Rukh, çok güzel kokuyorsun. Nasıl koktuğunu bilirsem ve o kokuyu bir yerlerde tekrar hissedersem, seninle ilişkilendirebilirim. Öyle bir koku alma duyum var.'' dedi.
Mahira Khan
Mahira Khan, SRK'nin diğer filmleri kadar iyi performans göstermeyen ancak sonunda bir hit olarak ilan edilen Raees filminde Shah Rukh Khan ile çalıştı. Celebrity Spotlight adlı bir YouTube kanalı tarafından paylaşılan bir videoda Mahira'nın SRK'nin bıraktığı izlenim hakkında düşüncelerini ifade ettiği görülüyor.
''Shah Rukh hakkında bir şey var, harika kokuyor. Harika! Hangi kolonyayı kullanıyor?'' dedi Mahira. Tabii bir iki tane de Hintçe cümle söylemiş çeviremedim...
Chitrashi Rawat
Chak De India'dan oyuncumuz, kralın kokusuna hayran bir diğer isim. IANS ile daha önce bir etkileşimde bulunan Rawat, ''Bugün olduğu yerde olmayı hak ediyor. O, her anlamda dürüst birisi. O esprili ve her zaman gerçekten güzel kokuyor.''
Biraz da kendi yorumuna değinelim... Shah Rukh Khan, geçmişte koku alma şekli konusunda çok ciddi olduğunu dile getirdi. GQ Magazine ile yaptığı bir etkileşimde süperstar, imza parfümünün ne olduğuna dair bir fikir verdi. "Güzel kokmak benim için çok önemli. İki kokuyu karıştırıyorum - sadece Londra mağazalarında bulunan bir Dunhill kokusu ve bir Diptyque kokusu." dedi. Ya Rabbi!

Yorumlar

  1. yazının son iki kelimesine çok güldüm 😂
    evet bunu duymuştum güzel kokuyormuş zalım..giyimine de bayılıyoruz ..çoh hojdır hema benana da diyelim son olarak 😢

    YanıtlaSil
  2. Mahira da hangi kolonya demiş :) Eyüp Sabri Tuncer Mahira bacım :D

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?