Bu Üç Oyuncuyu Bir De Madhuri Dixit'ten Dinleyin

70'e yakın Bollywood filminde rol alan Madhuri Dixit, şimdi de son Netflix filmi The Fame Game'in görkeminin tadını çıkarıyor. Aktris 90'ların göz bebeğiydi ve zamanının çoğunda erkek yıldızlarla çalıştı. Şimdi Shah Rukh Khan, Salman Khan Saif Ali Khan ve Akshay Kumar hakkında açılıyor.

Madhuri Dixit kısa süre önce Siddharth Kannan'ın Bollywood'un önde gelen süper yıldızları hakkında konuştuğu podcast'inde yer aldı. ''SRK çok harika bir adam, her zaman 'rahat mısın, iyi misin?' diyerek emin oluyor karşısındaki insanın iyi olup olmadığından, çok ilgili bir insan. Akshay ise çok azimli, her zaman kendini kanıtlamak ister. Setlerde tam bir şakacıydı. Saif'in tek gömlekleri çok komik. Salman çok yaramaz, gürültücü değil ama çok yaramaz.'' Bizimkileri bir de Madhuri'den dinleyin.
Birazcık da Madhuri'nin son zamanlardaki hareketlerine değinecek olursak; kısa süre önce küçük oğlu Ryan'ın 17. doğum gününü kutladı. Kendisi ve kocası Dr Shriram Nene ile birlikte poz verdiği bir fotoğrafla birlikte onun için tatlı bir doğum günü dileğini paylaştı. Fotoğrafı Instagram'da paylaşan oyuncu, "Doğum günün kutlu olsun sevgili Ryan! Bugün 17 yaşına giriyorsun ve bu kadar zamanın geçtiğine inanmakta güçlük çekiyorum. Dünyaya verdiğini gördüğüm her şey için seninle her gün biraz daha gurur duyuyorum. Tanrı seni korusun, oğlum #Doğum Günü #Doğum GünüOğlan #17.Doğum Günü #Aile.''

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?