Deepika Padukone Moda Anlayışıyla Hayran Bırakıyor!

Deepika Padukone kusursuz moda anlayışıyla tanınır. Şu anda 'Pathaan' için İspanya'da olan aktris, binyıllar arasında moda trendlerini belirlemesiyle tanınıyor. 'Gehraiyaan'ı tanıtırken, aktris göz alıcı moda gezileriyle dikkatleri üzerine çekti. İşte onun moda ifadelerinin en iyilerinden bazılarının bir derlemesi.


Shakun Batra'nın filmini tanıtmak için Deepika, tek renkli bir blazer elbiseyle hayrete düşürdü. Gündüzden geceye geçiş için mükemmel bir kıyafet. Aktris, siyah diz üstü süet çizme ile tek renkli bir blazer elbise giydi. Parlak pembe dudaklarıyla bir renk patlaması ekledi. Kuaförü saçlarını jöle yaparak tekrar örgü yaptı.


Yırtmaçlı elbiseler geçen yıldan beri trend oldu. Çoğunluğa katılan şık oyuncu, yaptığı moda oyunuyla hayranlarını şaşkına çevirdi. Uzun kollu ve dalgalı bir sırt çizgisine sahip turuncu örgü kumaş bir elbise giymişti. Siyah sivri uçlu, yüksek topuklu ayakkabı ve altın katmanlı küpeler ve birbiriyle uyumlu çoklu altın yüzüklerle karşımıza çıktı.


Deepika Padukone'nin kırmızıya olan aşkı hiç bitmez. Oyuncu, Milo Maria'dan ateşli kırmızı bir numara giydi. Lateks elbise çapraz bir boyunla geldi. Yıldız, elbiseyi görünümünün en önemli noktası tutan aksesuarlardan vazgeçmeyi seçti.


Aktris, inanılmaz atletizm koleksiyonuyla tanınır. Kendisine spor giyimin çok yakıştığını düşünüyorum. Daha çok böyle rahatlık içinde görsek keşke!


Bir aile yemeği için Deepika Padukone, deri tozluklarla eşleştirilmiş kırmızı fırfırlı boyunlu bir bluz seçti. Moda ustası, iki zıt unsuru - fırfırları ve deriyi - bir araya getirdiği için aktrise övgüde bulundu. Yıldız, görünümünü basit bir topuz ve sarkan altın küpelerle tamamladı.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?