Deepika Padukone'nun Setten Görüntüsü Sosyal Medyaya Düştü

Shah Rukh Khan ve Deepika Padukone'un başrollerini paylaştığı Pathaan, Bollywood'un merakla beklenen filmlerinden biri. Filmin tanıtımı geçtiğimiz günlerde yayınlandı ve hayranlar filmin büyük ekranlarda gösterime girmesini sabırsızlıkla bekliyor. Havada heyecan dolarken Deepika'nın filmdeki görüntüsü sızdırıldı.

Ekip İspanya'da bir şarkı dizisi için çekim yapıyor ve bir şekilde merakla beklenen filmden olduğuna inanılan resimler setten sızdırıldı. Çok fazla bir şey yok aslında görüntüde, ama olsun insanı heyecanlandırıyor.
Sızan fotoğraflarda Deepika Padukone, saçları kumsal dalgalarla şekillendirildiğinden çarpıcı görünüyor. Turuncu bir cekete sarınmıştı ve yabancı kökenli görünen diğer oyuncularla çevriliydi. Sızdırılan başka bir fotoğrafta, floresan yeşili kesik bir mayoyla görüldü.
Shah Rukh Khan'ın filmdeki görüntüsü de sosyal medyaya sızdırıldı. Fotoğraf, oyuncunun film için geçirdiği büyük fiziksel dönüşümü gösteriyordu. Fotoğraflardan birinde, Kral Khan altılı karın kaslarını sergiliyor. Sadece bu değil, aynı zamanda film için uzun saç görünümünde de görüldü.
SRK'nın üzerinde bir kiriş tuttuğu, gömleksiz ve yeşil kargo pantolon giydiği görüldü. Görünüm bize 2007 filmi Om Shanti Om için sahip olduğu fiziğini hatırlattı. Söylemeye gerek yok, Pathaan filmi sinemalarda gösterime girdiğinde hayranlar çok mutlu olacak.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

  1. Gerçek mi bilmiyorum ama o sızan görüntüleri paylaşan hesapları da bloke edeceklermis ben de paylaşmıştım 😁 sileceğim galiba

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?