Deepika Padukone TIME 100 Etki Ödülleri'ne Layık Görüldü

Sürekli çaba göstererek sektörlerinin ve genel olarak dünyanın geleceğini şekillendirmek için olağanüstü çalışmalar yapan liderlerin takdiri ile TIME, geçtiğimiz günlerde ilk kez TIME100 Etki Ödülleri'nin ödüllerini açıkladı.

Bilim adamları ve CEO'lar, sanatçılar ve aktivistler, pop yıldızları ve politikacılar dahil olmak üzere bu liderler arasında, filmler ve zihinsel sağlık savunuculuğu için iki yönlü tanınan dünyaca ünlü aktör, yapımcı ve hayırsever Deepika Padukone var. Eminim bu onun için bir gurur olmuştur.
Sosyal medyaya girerek, "Pazartesi sabahına oldukça iyi bir başlangıç bence... #Şükran" yazdı.
Bununla Deepika, Sarah Al Amiri, U.A.E. gibi isimlere katıldı. İleri Teknolojiden Sorumlu Devlet Bakanı; Ellie Goulding, şarkıcı-söz yazarı ve aktivist; Huda Beauty'nin girişimci ve kurucusu Huda Kattan; ve will.i.am, müzisyen ve girişimciye katılmış oldu.
Deepika Padukone, yıllar içinde Hint sinemasında birçoğu eleştirel beğeni toplayan ve endüstrinin en çok hasılat yapan filmleri arasında yer alan en iyi performanslardan bazılarını sergiledi. 2015 yılında depresyonla savaştı ve o zamandan beri ruh sağlığını savunmak onun büyük bir parçası haline geldi.
O yıl, zihinsel sağlık mücadelelerini ön plana çıkarmak ve farkındalık yaratmak için çalışan LiveLoveLaugh Vakfı'nı da başlattı.
TIME'daki makalenin belirttiği gibi, Padukone'nin savunuculuk çalışması hayatında dengeyi ve başarının yeni bir tanımını bulmasına yardımcı oldu. İlk başta Bollywood'un kraliçesi olmaya çalışırken, şimdi kendi zihinsel huzuruna öncelik veriyor - kendi hızında ve kendi şartlarında çalışıyor. Padukone şimdi başarıyı düşündüğünde, tek bir şey düşünüyor: "Mümkün olduğunca dürüst ve özgün bir hayat yaşamak."

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?