Dünyaca Ünlü Hollywood Yıldızı Aishwarya Rai Bachchan'ı İstiyor

Aishwarya Rai Bachchan, ülkedeki etkili ünlülerden biridir. Sık sık "dünyanın en güzel kadını" olarak anılır. Güzelliği dünyanın her yerinden birçok insanı büyüledi. Hollywood yıldızı Jean-Claude Van Damme de bir zamanlar Aish'ten etkilenmişti. Hollywood'dan da peşindeler valla bizimkinin.
Bilmeyenler için Jean-Claude, tanınmış bir aksiyon film kahramanıdır ve Cyborg (1989), Kickboxer (1989), Lionheart (1990), Death Warrant (1990), Double Impact gibi filmlerde rol almıştır. 'Brüksel'den Kaslar' olarak da bir takma adı var, kendisi kastan oluştuğu için.
2012'de Hindustan Times tarafından bildirilen Jean-Claude Van Damme'ye Bollywood filmlerini sevip sevmediği sorulduğunda aktör, ''Bollywood'da çok iyi filmler var. İzlediğimi hatırladığım bir film Devdas. Dürüst olmak gerekirse Hindistan'a gidip orada bir film yapmak istiyorum. Bakalım bir şeyler işe yarayacak mı?"
Jean Claude, herhangi bir Bollywood aktörünü tanıyıp tanımadığı sorulduğunda, "Evet, Devdas'taki o bayan? O Aishwarya Rai mi?'' dedi ve kendisi için ideal bir yardımcı yıldız olacağını ekledi. ''Aishwarya Rai olmalı. O kesinlikle harika." dedi gülerek. Vay vay vay.
Gelelim filmlere. Aishwarya Rai Bachchan en son 2018'de vizyona giren Fanney Khan'da görüldü. Şimdi de Mani Ratnam'ın epik tarihi kurgu filmi Ponniyin Selvan'da görülecek.