Filme Hayran Kalan Son İsim Salman Khan Oldu

The Kashmir Files harikalar yaratıyor. 11 Mart'ta vizyona girdikten sonra, film sadece iki hafta içinde 200 sterlin sınırını geçti ve şimdi 230 rupinin eşiğine yaklaşıyor. Film gerçeği gösterdiği için herkes tarafından övülürken, /umarım tarafsız bir filmdir) Bollywood sessiz kaldığı ve filmi desteklemediği için alaya alındı. Kısa süre önce Akshay Kumar, Nawazuddin Siddiqui ve Taapse Pannu TKF'ye övgü yağdırdı ve listeye en son katılan Salman Khan oldu.

Anupam Kher en son medya etkileşiminde Salman Khan'dan bir telefon aldığını açıkladı. Kıdemli oyuncu, filmi izledikten sonra Prem Ratan Dhan Payo rol arkadaşının kendisini tebrik etmek için aradığını açıkladı. Times Now'ın Frankly Speaking programında konuşan Anupam Kher, "Fakat özel olarak söylemeliyim ki, geçen gün Salman Khan beni aradı ve tebrik etti."
Bu arada, Anupam Kher, Delhi CM Arvind Kejriwal'ın en son Delhi Meclisi sırasında yaptığı "Filmi YouTube'da ücretsiz yayınla" yorumuna da tepki gösterdi. Anupam Kher, "Kejriwal'ın açıklamasından sonra bence her gerçek Hintli gidip bu filmi sinemada izlemeli. Duyarsızlığına yankı uyandıran bir yanıt vermenin tek yolu, daha fazla para toplamak ve Keşmir'den daha fazla insanla bağlantı kurmak." dedi.
''Kaba, duyarsızdı ve evlerinden atılan Keşmir Hindularının yüzbinlerce insanını, tecavüze uğrayan kadınları ve öldürülen insanları düşünmüyordu. Arkasındaki insanlar gülüyordu ve bu utanmazca bir şeydi. Eyalet meclisinde de bu oluyordu... Başbakan veya BJP ile siyasi bir sorunu olmasını istiyorsa, bunu konuşmalıydı. Bunun propaganda filmi olduğunu ya da yalan olduğunu söylemek bence ayıp oldu.'' dedi.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.