Gauri'nin Ailesi Shahrukh Khan'ı 5 Yıl 'Hindu' Olarak Bildi

Bir şeyi tutkuyla istiyorsanız, tüm evren bunu gerçekleştirmeniz için size yardım eder.” Shahrukh Khan’ın “Om Shanti Om” filmindeki bu diyalog onun gerçek hayatında doğru olduğunu kanıtladı.  Yıldızlık veya aşk.. İstediğini aldı.  Aşkın yolu kolay değil, Shahrukh da zorluklarla karşılaştı ama Gauri'yi buldu.  İkisinin aşk hikayesi oldukça ilginç.

6 Yıl Flört Ettikten Sonra Evlendiler

Shahrukh ve Gauri, kolej günlerinde Delhi'de ilk kez bir araya geldi.  Birbirlerine aşık oldular ve 6 yıl çıktılar.  Shahrukh'un Bollywood'daki ilk çıkışını yapmasından bir yıl sonra 1991'de de evlendiler.

5 Dakikalık İlk Buluşma

Shahrukh Khan bir röportajda Gauri ile ilk kez Delhi'deki bir kulüpte tanıştığını söylemişti.  İkisi birlikte soğuk içecekler içtiler ve bu randevu sadece 5 dakika sürdü.  Shahrukh Khan çok utangaçtı ve ancak 3. randevudan sonra Gauri'nin numarasını isteyebildi.

Shahrukh Gauri'yi Bir Kız Olarak Aradı

Shahrukh, flört sırasında ikisinin sabit hatlı telefonda konuştuğunu söylemişti.  Shahrukh, Gauri ile konuşması gerektiğinde Gauri'yi arayacağını söylüyordu.  Gauri'nin kardeşi Vikram telefonu açarsa, Shah Rukh kız sesiyle Gauri ile konuşup konuşamayacağını soracaktı.  Bunun üzerine Gauri'nin erkek kardeşi onu bir kız olarak düşünecekti.

Shahrukh 5 yıl Hindu Kaldı

Gauri ve Shahrukh'un aşkında din de büyük bir duvardı.  Gauri'nin ailesi Shahrukh’u 5 yıl boyunca bir Hindu olarak bildi.  Sonunda gerçek ortaya çıktı.  Birçok zorlukla karşılaştıktan sonra, aile sonunda ilişkiyi kabul etti.

3 Kez Evlendiler

Ayrıca Shahrukh ve Gauri bir değil üç kez evlendi.  İlk evliliği bir mahkeme evliliğiydi.  İkinci evlilik Müslüman geleneklerine göre, üçüncü evlilik ise Pencap tarzında yapıldı.

Shahrukh Gauri Ayrılık Yaşadı

Shahrukh ve Gauri flört sırasında bir ayrılık yaşadı.  Bunun nedeni Shahrukh'un çok korumacı olmasıydı.  Gauri'nin başkalarıyla konuşmasından veya başkalarıyla birlikteyken saçlarını açmasından hoşlanmazdı.  Bütün bunlardan bıkan Gauri, Shahrukh'tan uzaklaştı ve Mumbai'ye gitti.

Shahrukh İstasyonda ve Sokaklarda Uyudu

Shahrukh, cebinde 10 bin rupi ile Gauri'yi ikna etmek için Mumbai'ye ulaştı.  Tren istasyonunda, banklarda ve sokaklarda uyudu ve sonunda Gauri'yi Gorai Plajı'nda buldu.  Bunun üzerine aralarındaki tartışma bitti ve evlenmeye karar verdiler.

Kaynağa gitmek için tıklayın


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?