Gişede Büyük Bir Kaos Bekleniyor Mu?

Çarşamba sabahı, YRF nihayet çok beklenen filmleri Pathaan için resmi bir açıklama yaptı. Shah Rukh Khan, Deepika Padukone ve John Abraham'ın başrollerini paylaştığı bu filmin duyurusu görkemli bir şekilde yapıldı ve hemen popüler oldu. Shah Rukh Khan'ın hayranları, filmin haberi Kasım 2020'de geldiğinden beri heyecanla resmi bir duyuru bekliyorlardı. Yapımcılar, filmin 25 Ocak 2023'te vizyona gireceğini duyurdular. 3 yılda bir filmin tamamlanması...Umarız harika bir şey çıkar ortaya.
İlginç bir şekilde, 2023 Cumhuriyet Bayramı hafta sonu için iki filmin daha vizyona girmesi planlanıyor: Fighter ve Tehran. Daha da ilginç olan, Fighter'ın Siddharth Anand tarafından yönetilmesi ve Deepika Padukone ile Hrithik Roshan'ın başrolde olması. Tehran ise John Abraham tarafından oynanıyor.
Ancak şimdi Pathaan, 2023 Cumhuriyet Bayramı ile hafta sonu ile devam ederken, Fighter ve Tehran'ın yapımcıları, Siddharth Anand'ın Pathaan'ı yönetmesi ve Deepika ve John'un SRK ile birlikte başrollerde oynaması nedeniyle kendi filmlerinin çıkış tarihlerini sonunda erteleyecekler. Bu nedenle, üç filmin de büyük ölçekli aksiyon eğlenceleri olduğu ve projeleri yöneten aynı aktörlere sahip olduğu düşünüldüğünde, üç yönlü bir çatışma pek olası değil. Zaten inanılmaz bir kaos olurdu bence bu.
Herhangi bir film yapımcısının filmlerini Pathaan ile birlikte yayınlamak istemesi pek olası değil. Pathaan'ın her ihtimalde gişede solo olarak yayınlanmasının keyfini çıkarması ve rekorlar kırması bekleniyor. Heyecanlı...

Yorumlar

  1. Cumhuriyet Bayramı... 2023 yeteri kadar uzun bir süre değilmiş gibi bir de yılın sonu nerdeyse 2 yıl var ölcez mi kalcaz mı belli değil :(

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?