Hiç Kimse Nora Fatehi ile Boy Ölçüşemez

Ülkedeki en dikkat çekici ve benzersiz yeteneği bulma arayışında, COLORS'un 'Hunarbaaz – Desh Ki Shaan'da akıllara durgunluk veren performanslara tanık olduk. Mithun Chakraborty, Parineeti Chopra ve Karan Johar programda daimi jüri üyeleri olurken, aynı zamanda Bollywood'un en önde gelen ünlülerinden bazılarını konuk jüri olarak görüyor. Bu hafta gösteri, Bollywood'un 'Dans Eden Diva' - Nora Fatehi'nin gelişine tanık oluyor!

Kusursuz dans hareketleriyle tanınan yıldız, jüri heyetine konuk olarak katıldığı bu hafta sonu performansları hakkında kapsamlı bir değerlendirme yapıyor. Kendisini bekleyen birçok muhteşem performansın ortasında, Nora, şarkılarının karışıklığını sergileyen, tamamı kızlardan oluşan ekibin gösterisine kendini kaptırıyor.
Heyecan verici performansları Nora Fatehi'yi kesinlikle hayrete düşürüyor. Diva, dans hareketlerini “ateşli” olarak tanımlayarak gruba iltifat etmeye devam ediyor! Yargıç Parineeti Chopra, performanslarının yüksek noktalarını vurgulayarak olağanüstü başarılarını da övüyor. Dayanışma bunu gerektirir. 
Parineeti Chopra daha sonra Nora Fatehi'yi ''Sektörde Nora kadar iyi dans edebilen aktör veya koreograf yok. Harika dansçılar var ama Nora'nın şarkılarına, atletizmine, zarafetine, hareketlerine aşığım, bence kimse onunla boy ölçüşemez.'' Nora, Parineeti'nin onun için söylediği lütufkâr sözler karşısında hayrete düştü ve mutlu bir şekilde şaşırdı. 
Sizlerin Nora'ya karşı tavrı nedir? Kendisini beğeniyor musunuz?

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

  1. Çok beğenirim çok severim Nora'yi en iyi o mu tartışılır ama geldiği noktayı hakediyor Nora bacım 👌💙

    YanıtlaSil
  2. Nora da Noraaaaa😀💗💗💗

    YanıtlaSil
  3. Bende beyeniyorum kendisini emeğiyle gelmiş geleceği yere eyvallah 👏👏👏 taktire şayan 🧿🧿🧿🧿 ama yakın zamanda filmlerde oynamaya başlar diyorum ki neden olmasın.

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?