İşte Bollywood Kariyerinde Oyunculuğu Bırakmak İsteyenlerin Listesi

Bollywood, binlerce kişinin şansını denemek için geldiği, ancak yalnızca birkaçının hayatta kaldığı bir cazibe sektöründen daha fazlası. Bazıları şöhretin tadını çıkarırken, şanslı birkaçı bir gecede anında tadına varırken, birkaçının Bollywood içinde bir yer edinmesi daha uzun sürer. Film sektöründe herkes acele edemez ve bir zamanlar neredeyse oyunculuk mesleğini bırakmayı düşünenler bile oldu. Aamir Khan'dan Hrithik Roshan'a, Katrina Kaif'e ve daha fazlasına, hayatlarında alternatif kariyerleri düşünmenin eşiğinde olan yıldızların listesi burada. Sizlerle birlikte paylaşıyoruz.
Aamir Khan
Oyunculuk sektöründe onlarca yıl geçirdikten sonra, Aamir Khan kısa süre önce, kişisel hayatını etkilediği için filmleri bırakma konusunu konuştu. COVID-19 karantinası sırasında durum böyle oldu. ''Sinemanın beni ailemden uzaklaştırdığını hissettim. Aileme istifa edeceğimi, oyunculuk yapmayacağımı, film çekeceğimi söyledim. Onlara hepinizle birlikte olmak istediğimi söyledim. Duyarlı bir öfkeydi. Ailem şok oldu." Ama ailesi fikrini değiştirmesine katkıda bulundu. Şükür ki hala bizimle.

Katrina Kaif
Katrina Kaif, Bollywood'daki en güvenilir kadın oyunculardan biri, ancak neredeyse sektörden ayrılmayı düşünüyordu. 2007'de Akshay Kumar'la oynadığı 'Namaste London' filminden sonra oyunculuğu bırakmayı düşündü. Karan Johar'ın sohbet programında yer aldığı sırada, ''Filmi gördüğümde çok korktum. Filmde kendimi çok fazla gördüm ve insanların söylediklerine inanmaya başladın. 'Hayır, hayır, hayır, insanlar beni bir filmde göremez, filmi izlemeyecekler, bu bir felaket. Bu bitti, hayatım bitti. 'Çantamı topluyorum ve yeni bir kariyer bulacağım' dedim.'' dedi.

Abhishek Bachchan
Amitabh Bachchan'ın yıldızlığına ve popülaritesine ayak uyduran Abhishek Bachchan, oyunculuk yolculuğunu her zaman dile getirdi. Bollywood'dan ayrılmaya karar verdiğinde hayranlarını şaşırttı. Başarısız olan filmlerinden dolayı hayal kırıklığına uğrayan bir röportaj sırasında şunları paylaşmıştı: ''Bir zamanlar sektöre girmemin benim hatam olduğunu hissettim çünkü ne denediysem işe yaramadı. Babama gittim ve belki de bu sektör için yaratılmamışım dedim.'' Babası ise doğru tavsiyelerle bu düşüncesinden vazgeçirmiş.

Hrithik Roshan
Hrithik Roshan, sektördeki yerini ilk filmi 'Kaho Na Pyaar Hai' ile sağlamlaştırdı ve bir daha arkasına bakmadı. Ancak dizindeki sakatlık nedeniyle bir zamanlar filmlerde oynamayı bırakmayı düşündüğünü biliyor muydunuz? Yıllar önce IANS'a şöyle demişti: ''Kites üzerinde sadece yedi ay çalıştım. Ondan önce dizimi tedavi etmeye çalışıyordum. Altı ay boyunca diz ağrımdan iyileşme belirtisi yoktu. O zaman ya şarkı söylerim ya da bir film yönetirim diye düşündüm.'' Şükür ki hala sektördesin!


Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?