İşte Ranveer Singh'in Kıyafetsiz Gezme Alışkanlığı

Parineeti Chopra, sadece özgün oyunculuk becerileriyle değil, aynı zamanda tatlı ve arkadaş canlısı kişiliğiyle de ülkede büyük bir hayran kitlesine sahip. Oyuncu son zamanlarda Hunarbaaz adlı televizyon şovunun bir parçası oldu ve önümüzdeki iki yıl içinde vizyona girmesi planlanan bir dizi Bollywood filminde önemli bir rol oynaması için planlara dahil edildi. Birkaç yıl önce aktör, Ranveer Singh'in makyaj kamyonetinde kıyafet giymeme alışkanlığını vurgulayarak, onun Ranveer Singh ile olan ilişkisi hakkında konuşmuştu. 

Bilmeyenler için, Parineeti ve Ranveer geçmişte Pari'nin ilk filmi Ladies Vs Ricky Bahl da dahil olmak üzere bir dizi filmde birlikte çalıştılar. Birkaç yıl sonra, izleyicilerden karışık tepkiler alan 2014 aksiyon draması Kill Dil için bir kez daha işbirliği yaptılar.
Bollywood Life tarafından hazırlanan bir rapora göre, Parineeti Chopra, Kill Dil'i tanıtırken, rol arkadaşı Ranveer Singh ve alışkanlıkları hakkında bir sürü ayrıntı ortaya çıkarmıştı. "Normalde herkesin makyaj arabasına 'Hey, benim!' diyerek girerim. Ama sadece Ranveer'in minibüsüne onun izni olmadan asla girmem. Çünkü Ranveer ya uyuyor ya da tuvalette, ya da kıyafet giyip giymemiş mi bilinemiyor. Benden içeri girmemi istediği durumlar oldu ve girdiğimde kıyafetsiz ayakta duruyor. O aldırmaz ama sen alırsın, çünkü onu kıyafetsiz gördüğünde hayatın değişir! Bu şimdi olmuyor, Band Baaja Baarat'tan beri durum böyle.'' dedi.
Parineeti Chopra, Ranveer Singh ile Happy Budday şarkısını çekerken yaşadığı bir olayı daha da anlattı ve şöyle dedi: ''Pantolonunu toplum içinde çıkarmayı seviyor. Aslında duygusal-romantik bir sahne çekiyordum ve makyajımla meşguldüm. Ama arkamı döndüğümde onu pantolonsuz gördüm. Sonra ona 'Ranveer bir bölgedeyim ve lütfen bana yardım et' dedim. Sonra tamam dedi ve pantolonunu giydi. O sadece utanmaz." Şaşırtmıyorsun Ranveer.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

  1. Çok ilginç gerçekten! Ama haber başlığı çok iyiymiş :)

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?