Şarkıcı Jubin Nautiyal ile Kabir Singh Aktrisi Nikita Dutta Evleniyor mu?

Herkes, ünlü şarkıcı Jubin Nautiyal ile birçok kez birlikte görüntülenen Kabir Singh aktrisi Nikita Dutta arasında neler olup bittiğini merak ediyor.

En çok 'Kabir Singh' ve 'The Big Bull' daki rolüyle tanınan Bollywood oyuncusu Nikita Dutta, geniş bir sosyal medya hayran kitlesine sahip. Sık sık sosyal medyada günlük hayatından güzel anılar paylaştığı görülüyor. 

Aktris daha önce, şarkıcı Jubin Nautiyal ile geçirdiği son tatillerinden birinden bir fotoğraf paylaştı. (Sanırım fotoğraftaki kişi Jubin)  Fotoğrafın altına "Ruhumun bir parçasını dağlarda bıraktım" diye yazdı; Jubin ise fotoğrafın altına "Kalbini de burada unutmadın mı?"  şeklinde yorum yaptı. Bu şekilde sürekli olarak birbirlerinin sosyal medya paylaşımlarına yorum yapmaları hayranlarının, ikilinin romantik bir ilişki içinde olduğunu düşünmelerine neden oldu.

Bunun dışında, aktrisin Jubin'in Uttarakhand'daki memleketini ziyaret etmesi ve şarkıcının düğün planlarını konuşmak için Mumbai'de onu ziyaret etmesi nedeniyle ailelerinin tanıştığı düşünülmeye başlandı. Çiftin büyük bir Hint düğünü planladığı konusunda spekülasyonlar çıktı.

Jubin Nautiyal ve Nikita Dutta ilk olarak, Nikita'nın Shahid Kapoor'un sevgilisini oynadığı ve Jubin'in hit şarkısını Tujhe Kitna Chahein Aur'u söylediği Kabir Singh filminin setinde tanışmışlardı.

Kaynağa gitmek için tıklayın

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?