Kabhi Eid Kabhi Diwali'nin Çekimlerine Nisan'da Başlanıyor

Haber sitesinden aldığımız bilgilere göre, Salman Khan'ın Kabhi Eid Kabhi Diwali filminden yeni güncellemeler var. Fakat benim sorum şu: Bu filmin adı hiç değişmeyecek mi?

Salman şu sıralar hakkında çok konuşulan Tiger 3'ün son kısmı için çekim yaparken, yakın tarihli bir güncelleme, Bajrangi Bhaijaan aktörünün Nisan 2022'den itibaren KEKD için çekimlere başlayacağını belirtiyor. 
Yakın tarihli bir Mid Day raporuna göre, Salman Khan'ın başrolündeki Kabhi Eid Kabhi Diwali'nin 1 Nisan'da Mumbai'de çekimlere başlaması muhtemel. Sallu'nun aynı hafta ekibe katılacağını açıklayan raporda, onun giriş sekansı ile çekime başlayacakları ve helikopter kovalamacası da yer alacağını öne sürülüyor. Bir kaynak, ''İlk sekans, dublör yönetmenlerinin çağrıldığı devasa bir aksiyon seti. Film City, Goregaon'daki Helipad'de çekilecek.''
Salman Khan'ın Kabhi Eid Kabhi Diwali'sinin geliştirilmesine yakın olan bu kaynak, ekibin duygusal sahnelere başlamadan önce aksiyon sahnelerini çekmeyi bitirmek istediğini belirtti. İçeriden biri, "Filmin ölçeği, Salman ve Sajid'in son işbirliği Kick [2014] ile karşılaştırıldığında çok daha cömert olacak." dedi.
Rapora göre, Kabhi Eid Kabhi Diwali, Salman'ın bir ağabey rolünde yer aldığı şık bir aksiyon draması olacak. Dabangg yıldızının yanı sıra, bu Farhad Samji yönetmenliğindeki filmin kadın başrolü Pooja Hegde olacak. Bildirildiğine göre yapımcılar bu filmi 30 Aralık 2022'de yayınlamayı planlıyorlar.

Kaynağa gitmek için tıklayınız.