Kangana Ranaut Will Smith Olayına Tepkisiz Kalmıyor

Hollywood aktörü Will Smith, King Richard filmiyle Oscar ödülünü aldı, ancak günün en önemli olayı, eşi Jada Pinkett Smith hakkında bir şaka yaptığı için sahnede sunucu Chris Rock'ı tokatlamasıydı. Birkaç ünlü olaya tepki gösterdi ve Kangana Ranaut da kendi fikrini paylaştı.
Hollywood aktörünün komedyene tokat atmasının ardından videolar bu sabahtan beri sosyal medyada viral oluyor. Olay interneti de ikiye böldü. Bazıları aktörü karısı için tavır aldığı için onaylarken, bazıları Oscar gibi prestijli bir sahnede şiddet kullanmanın iyi bir hareket olmadığını savundu. Her iki yorum da doğru ama hangisine daha yakınım bilemedim. 
Devam eden tartışmanın ortasında, Kangana Ranaut, Will Smith'i savunmak için sosyal medya hesabını kullandı. King Richard aktörünün Chris'e tokat attığı bir fotoğrafını Instagram hikayesinde paylaştı ve ilkine desteğini dile getirdi. Ayrıca Will'in durumunda olsaydı aynısını yapacağını söyledi.
Queen aktrisi, "Bir salak, bir grup aptalı güldürmek için annemin veya kız kardeşimin hastalığını kullansaydı, @willsmith'in yaptığı gibi onu tokatlardım.'' dedi.
Şu anda Kangana Ranaut, Ekta Kapoor tarafından üretilen bir realite şovu Lock Upp'a ev sahipliği yapıyor. Alt Balaji ve MX Player'da yayınlanan şov, OTT'de en çok izlenen realite şovlarından biri haline geldi.

Yorumlar

  1. Çoğu görüşüne katıldığım tam bir queen 👑👑

    YanıtlaSil
BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?