Kareena Kapoor Khan ve Bipasha Basu Arasında Geçen İşte O Sürtüşme!

Bollywood'da kız kavgaları pek olağan. Bollywood aktrislerinin kendi filmleri için çekim yaparken meslektaşları veya birlikte çalıştığı yıldızlarla tartıştıklarına şahit olduk birkaç kez. Bollywood divaları arasındaki sürtüşme hikayelerini her şeyden çok duyduk.

Kavgalardan bahsederken Kareena Kapoor Khan ve Bipasha Basu'nun Ajnabee filmlerinin setlerinde çıkan tartışmalarından nasıl bahsetmeyelim?
2000'lerde Kareena Kapoor ve Bipasha Basu arasında bir sürtüşme söylentileri ortaya çıktığında manşetlere taşındı. Setteki bu durum herkesin dikkatini çekti ve sektörün konuşması haline geldi. 
Çevrimiçi raporlara göre, o zamanlar Kareena Kapoor'u tasarlayan Vikram, 3 Idiots aktrisinin rızası olmadan Bipasha Basu'ya yardım eli uzatmaya karar vermişti. India Today'de yer alan bir haberde, iki başrol oyuncusu arasında Bebo'nun Basu'yu 'Kaali Billi' olarak adlandırdığı ve hatta Raaz aktrisini tokatladığı bir söz savaşı olduğu belirtildi.
Daha sonra 2001'de Bipasha olayı Filmfare'e açmıştı ve ''Bence bu bir köstebek yuvasından bir dağ yapma vakası. Benimle ilgili hiçbir zaman sorun olmadı. Tasarımcıyla bazı sorunları vardı. Neden çekildiğimi bilmiyorum. Oldukça çocukçaydı.'' Bir daha asla Kareena ile çalışmayacağını da sözlerine ekledi. Bu daha da çetrefilli.
Öte yandan, bir yıl sonra, 2002'de Kareena hikayenin kendi tarafından olayı paylaştı ve ''Kendi yeteneğine hiç güvenmiyor gibi görünüyor. Dört sayfalık bir röportajda, üç sayfa boyunca benim hakkımda konuştu. Neden işinizden bahsetmiyorsunuz? Sanırım onun tek şöhret iddiası, Ajnabee sırasında elbise tasarımcısı Vikram Phadnis için benimle kavga etmesiydi. Ona merhametsiz isimler taktığıma dair açıklamalar yaptı. Şimdi, bu onun hayal gücünün bir ürünü."

Kaynağa gitmek için tıklayınız.

Yorumlar

BU HABER HAKKINDAKİ DÜŞÜNCELERİNİZ NELER ?